Skocz do zawartości

Ślady po W32.Sality.AE, nie działa poczta, nie loguje do Skype'a


optyma

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Puran to inny soft. Generalnie z oczywistych względów soft komercyjny zawsze działa precyzyjniej.

Nawet PerfectDisk w wersji bez odblokowanej licencji ma ograniczenia. Wykonuje mniej dokładnie swoje działanie.

 

W Twoim wypadku Puran wystarczy na pierwsze działanie bo nie będziesz często tego robił.

Ma głównie uporządkować nową jednolitą partycję.

Po odpaleniu nie wykonuj żadnej defragmentacji tylko tak jak napisałem wyżej wybierz pierwszą defragmentację z BOOT i restart.

Powinieneś widzieć działanie w trybie tekstowym.

Odnośnik do komentarza
Rzecz się stała.

Usunąłem wolumin H, dalej Windows nie dał rady (nie wiem gdzie wyczytałem, że jednak to potrafi), przy użyciu Partition Wizrd Home Edition rozszerzyłem partycję C maksymalnie. Następnie za pomocą Puran Defrag: opcja Boot Time Defrag: Restart-Defrag-Restart. I to wszystko. System działa. Nie mam pewności, czy to ma tak wygladać jak w załączniku, ponieważ legenda programu Puran jest uboższa niż programu PerfectDisk i sektory początkowe są oznaczone jako Metadata, a nie ma oznaczonych Boot. Ale może kolega wiesław531 by się tu wypowiedział, bo ja tylko wiem, że dzwonią. Załącznik -> https://www.dropbox.com/s/2yghn9vjt0vgl42/Przechwytywanie.PNG

Pozdrowienia.   

Odnośnik do komentarza

Chodziło tylko o to, że łączyłeś dwie partycje i wskazana była defragmentacja z opcją BOOT. Masz wykorzystaną całą partycję a układ plików jest poprawny.

W trakcie użytkowania to wszystko będzie się zmieniać ale pliki istotne dla dysku i systemu zostały przeniesione tam gdzie trzeba.

Pierwotnie miałeś je w drugiej części dysku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...