Skocz do zawartości

Wszechobecny "brak odpowiedzi"


Cysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Dzisiaj doświadczam niemiłego doświadczenia jakim jest zawieszanie się programów, odtwarzanych filmów czy nawet muzyki na parę sekund co parę chwil.

Muzyka przestaje grać, wiesza się Windows Media Player... Sticky Notes się wiesza gdy chce je zamknąć. Ogólnie mnie jasna cholera łapie.

Odinstalowałem wszystko co związane było z Nvidią bo taką kartę posiadam. Bez poprawy.

 

Wszystko jest to spowodowane zużyciem dysku w 100% co spowalnia pracę na kompie kilkukrotnie od, dajmy na to, wczoraj...

Słychać że dysk pracuje nawet jak dosłownie wszystko powyłączałem od siebie i zostawiłem same systemowe rzeczy...

Nawet painta trudno szybko włączyć, przenieść zdanie do następnego wiersza pisząc ten temat.

System instalowany bodajże 26 października tego roku, postawiony na czysto Windows 8.1 Pro 64bit 9600. Oryginalny.

Reszta:

Core2Duo E7400 2.8GHz

8GB RAM DDR3

geForce GTS 250 1GB

ST31000528AS [C (systemowa], D, E)

 

 

 

 

 

 

  • Posiadam mbam i eseta smart security 7.0.302.26

 

Jeśli mam użyć ProcessExplorer lub innego programu proszę mnie poinstruować gdzie i co mam zrobić i pokazać

 

PS: Przed rozruchem systemu weryfikacja DMI Pool Data trwa dłużej niż powinna. Normalnie to do 5 sekund jest przeskok na boot z DVD i do rozruchu systemu. Teraz ta weryfikacja trwa z 15 sekund.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...