Skocz do zawartości

Nie dzialajace WiFi, bluescreen przy wylaczaniu, brak mozliwosci zainstalowania AV


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jezeli pomylilem dzial to przepraszam i prosze o przeniesienie do odpowiedniego. Od 27 pazdziernika cos sie dzieje z moim laptopem. Nic nie moge na nim w sumie zrobic. Jedyny pozytywny efekt to przywrocenie zapory systemu windows, bo to tez bylo rozwalone. Za reszte nie ma sie jak zabrac nawet, bo nic zainstalowac sie nie chce,

Wypisze problemy:

- nie moge zainstalowac antywirusa
- nie moge przeskonawac kompa combofix-em (wyskakuje okienko "potrzebujesz uprawnien administratora, aby uruchomic ten pregram" - tak tez jest kiedy zaloguje sie jako administrator, kiedy probuje wejsc z trybu awarynejgo)
- nie dziala WiFi, nie moge polaczyc sie nawet przez kabel z internetem
- przy kazdym wylaczeniu komputera wyskakuje BlueScreen

Laptop Sony Vaio PCG-71811M
System: Windows 7 Home Premium 64 bit SP 1
Procesor: i-3-2330m 2,2GHx2
Ram: 4GB

Napisze co tylko bedzie potrzebne, tylko blagam, niech ktos zobaczy co sie dzieje i postara sie cos pomoc. Wklejam logi OTL. Jak cos wiecej trzeba to tak jak pisalem wystarczy napsisac a wrzuce tutaj...

Extras.Txt

OTL.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Źle trafiłeś, bo @Picasso nie ma teraz możliwości zbyt dużo czasu poświęcać na pomaganie (długotrwałe kłopoty osobiste)

 

Ja w logach nie widzę żadnej infekcji.

 

Kosmetyka:

Uruchom OTL i w oknie Własne opcje skanowania/Skrypt wklej to:

 

:OTL
[2013-06-17 20:38:48 | 000,006,470 | ---- | M] () -- C:\Users\sony\AppData\Roaming\mozilla\firefox\profiles\vb51avwh.default\searchplugins\babylon.xml
[2013-06-17 20:39:11 | 000,001,294 | ---- | M] () -- C:\Users\sony\AppData\Roaming\mozilla\firefox\profiles\vb51avwh.default\searchplugins\delta.xml

:Commands
[emptytemp]

Kliknij w Wykonaj Skrypt. Zatwierdź restart komputera. Zapisz raport, który pokaże się po restarcie.

 

Zrób log z Farbar Service Scanner >http://download.bleepingcomputer.com/farbar/FSS.exe (do skanowania zaznacz wszystko).

 

jessi

Odnośnik do komentarza

Nikt nie kazal, ale juz nie wazne, bo  problem udalo mi sie zalatwic samemu :) Udalo mi sie uruchomic przywracanie systemu przy wlaczaniu  kompa i nie bylo juz zadnej blokdy. Teraz dziala juz WiFi, naprawilem zapore, zniknal problem z BlueScreenem, w koncu odinstalowalem avasta do konca (wydaje mi sie, ze to przez iego e wszystkie problemy), zainstalowalem AVG, moge uruchamiac wszystkie programy. Czyli wszystko jest juz ok.

 

Jessi dziekuje za zainteresowanie i podrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...