Skocz do zawartości

Artykuł - Koniec forum searchengines.pl?


Rekomendowane odpowiedzi

@dejko

 

Może i trochę to dziecinne, ale sam pomyśl, co zrobi Google, jak zobaczy 50 000 (!) linków do jakiegoś forum. Na 99% będzie to uznane za spam, 1% szans, że nam popularność w przeglądarce skoczy. W 2 dni zarejestrowało się ponad 100 użyszkodników - zdecydowana większość przyszła oczywiście z SE. Poza tym: niech admini widzą, jak kończy opuszczone forum ;)

 

@Tyrol

 

O, makensis się pojawił. I nawet nie zareagował na moją PM-kę, co mnie zresztą nie dziwi - przyzwyczaiłem się. :lol:

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
W 2 dni zarejestrowało się ponad 100 użyszkodników - zdecydowana większość przyszła oczywiście z SE

Pytanie tylko w jaki sposób tu trafili:

a) przez któryś z artykułów,

b.) przez temat pożegnalny założony przez Picasso na SE,

c) przez któryś z tematów na forum SE, napisanych w tonie "[Filtr wulgaryzmów] off admin, zrywam stąd, zapraszam na nowe forum".

 

Rozumiem rozgoryczenie i pretensje do administracji - w końcu sam też przeskoczyłem. Ale zakładanie tematów spamersko reklamowych na SE, to coś klasy puszczania głuchych telefonów po nocy swojej byłej, która właśnie puściła się z innym. Nic to nie da, trochę pomęczy i wkurzy odbiorcę, a osoba postronna uzna to za nietakt.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...