Skocz do zawartości

Pierwszy montaz - kabelki.


kaczakkkk

Rekomendowane odpowiedzi

Ten nowy comp Antec sila rzeczy nie ma dostepu do Sieci. Po radzie Bonifacego (przepiolem sata napedu DVD do gniazda sata6 na MB i dalem w UEFI dla tego napedu tryb IDE) Sprawy sie cofnely tzn botuje mi plyke instalacyjna Win7 64bit ide pare okienek do przodu i kiedy dostaje pytanie "gdzie zainstalowac Windows" wskazuje na dysk i partycje - wtedy dostaje komunikat ze " nie moge zainstalowac Windows bo wyznaczony dysk ma MBR partition table. ON EFI systems, Windows can only be installed to GPT disks"
Ale ja do ciezkiej Anielki usunolem EFI przy pomocy DISKPART :angry:

Dla odmiany - kiedy wkladam plytke instalacyjna Z Ubuntu do napedu to zaczyna botowac, zeby pozniej przerwac i wyswietlic komunikat w ktorym domaga sie "Insert Boot media in selected boot device and press any key"

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Sukcesss !!!
Wyjolem dysk - podlaczylem do drugiego PC - partycje przerobilem na "unallocated" - przenioslem z powrotem do Antec - zabotowalem instalke Win7 - zainstalowalem !!!
teraz tylko MB, karty rozszerzen i takie tam. Szkoda tylko, ze to ja amator i novicjusz znalazlem rozwiazanie w dodatku nie bawiac sie w komenty "na poziomie" Niesiolowskiego.

Odnośnik do komentarza

@Hajasz
Pewnie ze sformatowalem. GParted.
Stary OS moze sie przydac na innym kompie (pewnie bedzie znowu mala zagwozdka, ale nie szkodzi)
"Tyle zabawy z tym. Wystarczyło odpalić Hiren's Boot i pobawić się partycjami a nie przekładać dysk z kompa do kompa." - Piszesz to do mnie czy do moich Aniolow Strozow?
Dzisiaj swieza Winda na nowym sprzecie - az milo odpalic.
W sumie to duzo mi pomogli szczegolnie upior Luwru, tylko te komenty byly bezsensowne.
 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...