Skocz do zawartości

Nowy laptop Packard Bell / proszę o recenzje


Fizren

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli myślałeś o sprzęcie do gier, bo grafika to sugeruje, to wolałbym dorzucić pare groszy i kupić z mocniejszą grafiką,i sporo lepszym procesorem CLICK, bo w natywnej rozdzielczości to płynność przy nowyszych tytułach tylko na medium . Chyba, że ograniczyłeś budżet do 3k, to jeśli to miała być 17' z systemem od razu ,to w kategorii cena wydajność dobry wybór ( PB to firma zakupiona jak dobrze pamiętam przez Acer-a i ciekawe jak będzie z jakością)

 

edit: znalazłem w X-Kom w podobnej konfiguracji, w tej samej cenie tylko z lekko słabszym prockiem Tośkę, i jak bym miał bydżet do 3k, to pomimo minimalnie gorszego procesora z tej samej lini ,wolałbym ją wybrać..CLICK

Odnośnik do komentarza
Marku. Zauważyłem, że każdy temat jest przez Cb krytykowany. =]
Wklej przykłady, nie przypominam sobie żeby to był KAŻDY. Nota bene w którym miejscu zauważyłeś krytykę twojego tematu? :huh: Zatem proponuję zgłębić wykładnię słowa "krytyka". Wracjając do tematu napisałeś:
Właśnie go zamówiłem. Co o nim sądzicie?
Czego oczekiwałeś pisząc temat w ten sposób ? Przyjaznego klapania po plackach? Zamówiłeś to zamówiłeś, mleko się rozlało, chciałbyś dać cukierka i mieć cukierka? Ja wyraziłem tylko swój pogląd i tyle, musztarda po obiedzie, krótko mówiąc.

Mój post nawet nie był "ofensywny", ale większość widzi tak jak chce zobaczyć. :)

 

Popieram. Może jeszcze napisz co jest takiego beznadziejnego w tym laptopie.

 

Napiszę co MI w nim nie pasuje, za odczucia innych nie odpowiadam.

 

1. brak bluetooth

2. brak gniazda express card

3. brak czytnika kart

4. brak eSerial

5. słaba bateria

6. to już prawie nie laptop, w każdym razie mobilne to to nie jest. Chyba, że ma robić jako zastępca stacjonarki, to już tylko gorzej bo grafika mogłaby być lepsza.

7. w związku z powyższymi, cena. Tak więc błąd mi się wkradł w odpowiedzi, bo powinno być "cena NIE adekwatna do wyrobu".

 

@Hetera, wystarczy?

Odnośnik do komentarza

Napiszę co MI w nim nie pasuje, za odczucia innych nie odpowiadam.

 

1. brak bluetooth

2. brak gniazda express card

3. brak czytnika kart

4. brak eSerial

5. słaba bateria

6. to już prawie nie laptop, w każdym razie mobilne to to nie jest. Chyba, że ma robić jako zastępca stacjonarki, to już tylko gorzej bo grafika mogłaby być lepsza.

7. w związku z powyższymi, cena. Tak więc błąd mi się wkradł w odpowiedzi, bo powinno być "cena NIE adekwatna do wyrobu".

 

@Hetera, wystarczy?

Wystarczy. O to chodzi, żeby sprecyzować, a nie ogólnikowo "dolna półka dolnej półki"... Komuś te braki mogą nie przeszkadzać, i zapewne tak jest, skoro Fizren go zamówił :)

Odnośnik do komentarza

O to chodzi, żeby sprecyzować, a nie ogólnikowo "dolna półka dolnej półki"...

 

@Hetera - Laptop zamówiony, jeszcze raz: Z A M Ó W I O N Y , czyli kupiony, co tu precyzować?

 

Rozgadałem się bo wywołujesz mnie do tablicy, w innym wypadku nie widzę sensu się rozpisywać, temat miałby sens gdyby brzmiał "Czy ten laptop jest wart uwagi? Bo chciałbym go kupić", a tak to @Fizren zdaje się chciał poszukać pocieszenia po tym jak już babola strzelił (w dalszym ciągu wg mnie), ot co.

 

EOT. Bo robi się off top.

 

EDYTA. Nie lubię w ten sposób uprawiać dyskusji, więc jak będziesz w Kraku zapraszam na ............ do lokalu, o wiele lepiej rozważa się każdy temat. :P

Odnośnik do komentarza

@Hetera - Laptop zamówiony, jeszcze raz: Z A M Ó W I O N Y , czyli kupiony, co tu precyzować?

 

Rozgadałem się bo wywołujesz mnie do tablicy, w innym wypadku nie widzę sensu się rozpisywać, temat miałby sens gdyby brzmiał "Czy ten laptop jest wart uwagi? Bo chciałbym go kupić", a tak to @Fizren zdaje się chciał poszukać pocieszenia po tym jak już babola strzelił (w dalszym ciągu wg mnie), ot co.

 

EOT. Bo robi się off top.

 

EDYTA. Nie lubię w ten sposób uprawiać dyskusji, więc jak będziesz w Kraku zapraszam na ............ do lokalu, o wiele lepiej rozważa się każdy temat. :P

Zmylił mnie twój pierwszy post, a mianowicie "cena adekwatna do wyrobu" - ale teraz widzę, że słusznie :P A temat mógłby też brzmieć "Kupiłem, ale czy dobrze zrobiłem?" :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...