Skocz do zawartości

Jak znaleźć pokrewną duszę?


Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Pewnie. Pokrewną duszą może być pies, kot, chomik, rybki akwariowe, pająk, wąż, krokodyl (no, dobra rozpędziłem się) :) Nigdy nie miałem problemu ze znalezieniem drugiej połówki, wystarczy skoczyć do sklepu, hehe. Pozycja z której korzystałem to parodia poradników w stylu- Jak zostać Batmanem w 3 dni i skończyć źle. Model czekania na wielką miłość jest nieco złudny- "czekając na pana idealną" bo zwykle chodzi o kobiety można się przejechać. Jest taki obrazek- szkielet kobiety i podpis: czekając na pana idealnego...A propos gier liczbowych, kolega wpadł kiedyś na drinka do kasyna i zgarnął sporą sumkę.

@Unicorn...widzę,że dowcipny z Ciebie Chłopiec :lol: ..."pokrewna dusza" to najwyższy stopień idealnej harmonii między partnerami...albo sobie robisz bekę z tymi zwierzątkami albo chodzisz jeszcze do gimnazjum :P...natomiast co do tego "sklepu"...to mogę Ci podać kilka adresów na fejsie koleżanek z Wrocka...i jeśli uda Ci się z którąś z nich umówić do kina-to masz u mnie skrzynkę dowolnej wódki :thumbsup:

 

@Mudin...ta fajna dziunia z demotywatora nie musiałaby "odświeżać starych znajomości"...gdyby jej facet dawał z siebie wszytko...no chyba ,że uwielbia jeździć na Wyspę Lesbos...

Odnośnik do komentarza

Gdzie ja bym z nią nie pojechał! - My tu gadu gadu, a kolega nadal zdesperowany. Jakieś 10 lat temu podczas imprezy na błoniach - żeby było dla Was jaśniej - Typek miał tekturową kartkę z jednej strony miał napisane:

 

"Szukam dziewczyny" - gdy podbijała do niego jakaś laska, odwracał na drugą stronę, a tam:

"Ale ładnej" - więc może to też jakiś pomysł :D

Odnośnik do komentarza

Meir, w końcu to dział relaksacyjny, czyż nie :) Nigdy nie chodziłem do gimnazjum i jestem z tego dumny :lol: Co do zwierząt, często są krzywdzone przez ludzi a jednak i tak nas kochają. Wracając do tematu iluzją jest myślenie, że "miłość ci wszystko wybaczy." A taką właśnie propagandą karmione są dziewczyny, potem kobiety- wystarczy się kochać i dalej będzie samo z siebie leciało. Jak w serialach, żadnych trosk itp.

Najwyższy stopień harmonii pomiędzy partnerami zachodzi w pewnym momencie. Reszta jest milczeniem a milczenie jest złotem :>

Odnośnik do komentarza

Meir, w końcu to dział relaksacyjny, czyż nie :) Nigdy nie chodziłem do gimnazjum i jestem z tego dumny :lol: Co do zwierząt, często są krzywdzone przez ludzi a jednak i tak nas kochają. Wracając do tematu iluzją jest myślenie, że "miłość ci wszystko wybaczy." A taką właśnie propagandą karmione są dziewczyny, potem kobiety- wystarczy się kochać i dalej będzie samo z siebie leciało. Jak w serialach, żadnych trosk itp.

Najwyższy stopień harmonii pomiędzy partnerami zachodzi w pewnym momencie. Reszta jest milczeniem a milczenie jest złotem :>

Bynajmniej...mamy chyba inne doświadczenia...miłość działa (na niektórych) jak Mefedron :cheer: czyli daje niezłego kopa...uwierz mi : nic tak nie pobudza do działania jak stan zakochania (rymnęło mi się :lol:)

Odnośnik do komentarza

A później to będzie tak:

 

Ona: Seks był super. Teraz leżymy koło siebie. On zamyślony spogląda do góry. O czym myśli ? Z pewnością o naszym uniesieniu... Coś mu zajmuje myśli. Zaciska zęby. A może chodzi mu po głowie że już dwa lata jesteśmy razem ? Może się wkurzył , że przybrałam na wadze. Nic nie mówi. Wciąż patrzy w górę...

On: Mucha na żyrandolu. Lezie. Jak to robi , że się nie spierniczy...

Odnośnik do komentarza

Oczywiście zamiary nie zawsze idą w parze z czynami ale od czegoś trzeba zacząć.

Dokładnie. Wierz mi przez te wszystkie lata zdarzały nam się różne problemy.

Cała sztuka polega na zrozumieniu tej drugiej połówki i wczuciu się w jej sytuację w chwili kiedy powstał jakiś problem.

Czasem należało pewne sprawy przemilczeć i odczekać. Reakcje natychmiastowe zazwyczaj są niewłaściwe i po pewnym czasie żałujemy tego.

Życie nie jest takie różowe. Każdy ma okresy lepsze i gorsze.

Zawsze staraliśmy się być szczerzy w stosunku do siebie i to zaowocowało.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...