Skocz do zawartości

Windows 7 starter czy Xp na netbook HP


pastuchab

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam netbook HP mini 210-3000 z procesorem Intel Atom CPU N 570 1,66 GHz z RAM 1 GB oraz kartą graficzną Intel Graphics Media Accerator 3150 i chciałabym się dowiedzieć czy zamiast WINDOWS 7 starter mogłabym zainstalować XP. 

 

-Jeśli mogę zainstalować XP to w jaki sposób mogę to zrobić bez napędu CD

- jeśli mam zostać przy windows 7 starter w jaki sposób zrobić format sprzętu ( klucz pod baterią)

Edytowane przez pastuchab
Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Sytuacja wygląda tak, do swojego laptopa nie masz wsparcia co do systemu win XP można ręcznie szukać sterowników, ale nie ma pewności czy wszystkie znajdziesz.

Win 7 masz opcję recovery podczas uruchamiania systemu jest to jakiś klawisz funkcyjny, jak pamiętam to f11 ale nie mam 100% pewności, zaraz po włączeniu komputera wciskaj ten klawisz.

Tylko pamiętaj że wszystkie dane jakie masz będą utracone.

Odnośnik do komentarza

Po wciśnięciu F11 na dole ekranu po lewej stronie pojawił się napis F11 i od 24 do 5 nic się nie wydarzyło.Komputer chcę sformatować i ustawić po swojemu partycję oraz posprzątać wszystko to co było na nim.

Skoro nie XP to w jaki sposób mam Zainstalować Windows 7 starter bez napędu CD?

 

 

2013-10-12 Edyta

 

Witam  ! jestem juz blisko rozwiazania klopotów z netbookiem,XP nie jest detykowanym tu systemem i próba jego zaistalowania kosztowała mnie 12 godzin nauki i prób, obecnie jestem na etapie przeinstalowania angielskiej wersji Windows 7 home prefesional x86 na Windows 7 starter bo pod niego mam klucz ( mam nadzieje ,że będzie pasował)

Edytowane przez pastuchab
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...