Skocz do zawartości

"Zobacz nową zawartość"


wieslaw531

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Wiem, w czym problem.

 

Wejdź Narzędzia -> Opcje internetowe -> zakładka: ogólne -> Historia przeglądania -> Ustawienia

Zaznacz "Za każdym razem, gdy odwiedzam tę stronę", a na pamięć podręczną przeznacz 8 MB (mniej się nie da).

 

Wejdź Narzędzia -> Opcje internetowe -> zakładka: ogólne -> Historia przeglądania -> Usuń...

Usuń tylko tymczasowe pliki internetowe.

 

Potem przeglądarka do restartu.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------

Można ten problem i podobne całkowicie wyeliminować poprzez dodanie do nagłówka dokumentu:

 

<meta http-equiv="expires" content="0" />
<meta http-equiv="pragma" content="no-cache" />

Natomiast to spowolni wczytywanie stron...

Edytowane przez DawidS28
To, co na dole opisałem, odnosi się do dokumentów pobieranych z pamięci podręcznej, zamiast z serwera - w naszym przypadku jest to niepotrzebne. Skreślam.
Odnośnik do komentarza

Wiem, w czym problem.

 

Wejdź Narzędzia -> Opcje internetowe -> zakładka: ogólne -> Historia przeglądania -> Ustawienia

Zaznacz "Za każdym razem, gdy odwiedzam tę stronę", a na pamięć podręczną przeznacz 8 MB (mniej się nie da).

 

Wejdź Narzędzia -> Opcje internetowe -> zakładka: ogólne -> Historia przeglądania -> Usuń...

Usuń tylko tymczasowe pliki internetowe.

 

Potem przeglądarka do restartu.

 

Po tej modyfikacji jest gorzej.

Na liście ostatni wpis jest z godz 10:08 - Jonasz. Brak wpisów minionej godziny mimo iż robię - odśwież stronę mając otwartą Nową zawartość.

 

EDYTA

Ale wpis Belfegora z 11:03 - mimo iż pojawił się przed chwilą już jest.

Odnoszę wrażenie, że to dotyczy usera na jego koncie i jego wpisów.

 

EDYTA 2

Po kilku minutach znowu wpis Belfegora zniknął z wykazu i pierwszy dostępny to ponownie z 10:08 - Jonasz.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wracam do tematu zakładki Zobacz nową zawartość.

Wg mnie funkcjonuje niezbyt korzystnie.

Jeśli w ustawienia zrobię (chyba - bo są tylko dwie możliwości) - Od mojej ostatniej wizyty to po krótkotrwałym wylogowaniu i ponownym zalogowaniu brak wpisów.

Jeśli natomiast ustawię opcję - wyświetl tematy w których nie odpowiedziałem (chyba lub podobnie) to filtr wyświetla tylko takie tematy co jest bez sensu.

 

Brakuje opcji np. Wszystkie.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...