Skocz do zawartości

[WIN 2008] Nie mogę przenieść katalogu - problem z uprawnieniami


Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda chodzi o Win Server 2008, ale z tego co wiem, większość fragmentów systemu to ten sam shit ;/

 

Problem objawia się następująco:

--nie mogę przenieść katalogu A do B, C, czy nawet D, otrzymuję komunikat "Musisz mieć uprawnienia do wykonania tej operacji"

--Wszystkie katalogi są własnością użytkownika z którego kożystam (z grupy administratorzy)

--dla pewności jeszcze raz wszędzie nadałem sobie full pakiet uprawnień i przejąłem katalogi na własność z dziedziczeniem w dół, a gdzieniegdzie w głębi folderów zrobiłem to nawet ręcznie (poza dziedziczeniem).

--i teraz najfajniejsze - jeśli zacznę przenosić po koleii pliki i foldery z katalogu A, do dowolnego innego po jednym / kilka na raz - okazuje się, że mogę to zrobić bez problemu. Jednak przeniesienie A jako całości wywala komunikat o jakim wspomniałem.

--wygląda na to, że w A, istnieje jeden ferelny folder (powiedzmy A3). W nim są pliki i foldery, które muszę również przenosić osobno lub grupami do odpowiednika stworzonego w np. C.

--Ile razy bym nie przeniósł w ten sposb ręcznie wszystkiego między B, C, D itd...to jeśli w "nowym" A jest i A3, Tracę możliwość przeniesienia Ajako całości...

 

Co jest ? ; )

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...