Skocz do zawartości

Jak móc znów przesyłać długie filmy na Youtube


moxia

Rekomendowane odpowiedzi

witam jakis czas temu chciałem dziecku przesłać pewną bajke na youtube zeby mogla sobie ja ogladac u siebie w pokoju,nie swiadomie zlamalem prawo i administratorzy YT zablokowali w pewnym sensie moje konto,nie moge przesylac filmow  dluzszych niz 15 min.Mam wiec pytanie czy jest szansa,mozliwosc bym mogl znow dluzsze filmy przeslac na youtuba?.Chodzi oczywiscie tym razem o moje filmy prywatne:) bardzo mi zalezy,dzieki

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

bylem na tej stronie,nie widze tam bezposredniego kontaktu uzytkownika z adminem badz kogos jego pokroju,jak widac jest adres dla dziennikarzy,z czego juz skorzystalem(brak odpowiedzi jak narazie),wczoraj tak jeszcze czytalem na youtubie w tym temacie,pisalo tam ze by usuneli ostrzezenie musi minac pol roku(z tym jze ja mam 2 ostrzezenia,nie wiem czy to tego tez dotyczy)pozatym musialem wypelnic taka ankiete,cos w rodzaju testu odnosnie praw autorskich,nie wiem czy to wszystko co zrobilem pomoze,szkoda ze udzieli sie nikt kto mial podobna sytuacje,ogolnie ciezko znalesc jakies info ten temat,wszyscu radza i pisza by zalozyc nowe konto,jednak to odpada

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...