Skocz do zawartości

[win8] problemy z google chrome


matty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Od czasu gdy zacząłem używać systemu windows 8, który jest preinstalowany na laptopie odczuwam problemy z przeglądarka chrome. Przy każdej reinstalacji systemu pojawia się ten problem, mianowicie, przeglądarka nie wczytuje dobrze stron internetowych, ich układ po wczytaniu jest porozrzucany, grafika bardzo często się nie wczytuje - potrzebna wtedy jest opcja odświeżania strony. Dodam tylko iż, jeśli chodzi o video youtube itd. przeglądarka nie ma z tym problemu - co jest częstym powodem narzekań. 

 

Zazwyczaj po tygodniu - nie do końca jasnych dla mnie - podejmowania różnych działań przeglądarka wraca do trybu normalnej pracy, aczkolwiek, ostatnio często się zawieszała w trakcie wczytywania stron. 

 

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Dzięki wielkie, faktycznie pomogło. 

 

A tak poza tematem, wiem, że to złe miejsce, ale nie chce specjalnie zakładać drugiego tematu bo nie jest to szczególnym problemem, mianowicie jak wygląda sprawa aktualizacji sterowników? SW Update niestety sterowniki odkłada chyba na ostatni plan, chciałbym uaktualnić jakoś sterowniki od karty graficznej, ale ze względu, iż są to 2 karty graficzne to wiem, że chyba nie powinienem ich aktualizować ze strony producenta kart - mogło by to spowodować problemy z przełączaniem między kartami graficznymi. Jak można rozwiązać ten problem?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...