Skocz do zawartości

Błąd: inicjowanie procesu logowanie interakcyjnego nie powiodło się


inez

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

posiadam laptopa DELL 1710, na systemie Vista. w pewnym momencie podczas korzystanie wyskoczył błąd z załącznika, tj. inicjowanie procesu logowanie interakcyjnego nie powiodoło się. Zobacz dziennik zdarzeń, aby uzyskać szczegółowe infomacje. W żaden sposób nie jestem w stanie nic zrobić, w każdym trybie włączania komputera wyrzuca ten błąd.

Ze względu na to, iz nie jest mozliwe wejscie do systemu, nie jestem w stanie podac dokladnych danych na temat laptopa. Z tego, co pamiętam to:

 

Procesor: Intel core 2 duo 2ghz

RAM: 2048mb

Karta graficzna: NVIDIA GEFORCE (nie pamiętam dokładnego modelu)

Napęd: nagrywarka DVD

Dysk twardy: 320GB SATA HDD

 

 

Będę bardzo wdzięczna za jakąkolwiek pomoc.

 

Serdecznie dziękuje,

Agnieszka

post-2-0-70532500-1304469516_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Tu podobny przypadek. Cos mi sie wydaje że naprawa systemu Cię czeka KLIK

 

 

Błąd pojawił się przy przelądaniu internetu. Ostatnio nic nie intalowałam, ani programów, ani nowego sprzętu. Czyli w takim razie mam zainstalowac system od nowa? Rozumiem, ze to co mam na dysku przepada, nie da się jakoś do tego wejść?

Odnośnik do komentarza
Czyli w takim razie mam zainstalowac system od nowa? Rozumiem, ze to co mam na dysku przepada, nie da się jakoś do tego wejść?

 

Niekoniecznie. Masz dokonać naprawy systemu. W temacie który podałem jest opis. Gdyby jednak naprawa nie przyniosła rezultatów i koniecznym stałaby sie ponowna instalacja Visty, nalezy pominać opcję formatowania partycji systemowej, (przechodzisz od razu do instalacji) wtedy stara Vista pojawi się w folderze OLDsystem, bedziesz mogła przegrać dane. Po czym mozesz usunąć cały folder Old system

 

Tu jeszcze dokładne instrukcje co i jak KLIK

Edytowane przez picasso
16.02.2011 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi autora. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...