Skocz do zawartości

Próby dostępu do loginu


Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

1. Mój Boże, skąd taka stara wersja AdwCleaner v1.501?! Skasuj to z dysku. Ten program należy pobierać zawsze od nowa (stałe aktualizacje definicji adware), obecnie jest już w wersji 3 i to zupełnie inaczej wyglądającej. Pobierz z przyklejonego najnowszą wersję: KLIK. Zastosuj Usuń. Powstanie folder C:\AdwCleaner z raportem z usuwania. Przedstaw go.

 

2. Nadal mi nie przedstawiłeś w czym dzieło z tytułowym problemem:

 

Opis problemu słaby, nie wiadomo co i gdzie widzisz.

 

.

Odnośnik do komentarza

AdwCleaner wykonał akcję.

 

1. Małe poprawki. Otwórz Notatnik i wklej w nim:

 

Windows Registry Editor Version 5.00
 
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes]
"DefaultScope"="{0633EE93-D776-472f-A0FF-E1416B8B2E3A}"
 
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes]
"DefaultScope"="{0633EE93-D776-472f-A0FF-E1416B8B2E3A}"
 
[-HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes\{0633EE93-D776-472f-A0FF-E1416B8B2E3A}]
 
[-HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes\{94C03100-1C8D-41EE-BE08-FA75B59DADD6}]
 
[-HKEY_USERS\S-1-5-18\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes]
 
[-HKEY_USERS\S-1-5-19\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes]
 
[-HKEY_USERS\S-1-5-20\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes]

 

Z menu Notatnika > Plik > Zapisz jako > Ustaw rozszerzenie na Wszystkie pliki > Zapisz jako FIX.REG

 

Kliknij prawym na plik i z menu wybierz opcję Scal. Potwierdź import do rejestru.

 

2. Porządki po narzędziach: w AdwCleaner uruchom Odinstaluj, w OTL uruchom Sprzątanie.

 

3. Wyczyść foldery Przywracania systemu: KLIK.

 

4. Porównaj co wymaga aktualizacji: KLIK.

 

 

Mam pewien program działający w chmurze biurowin.net. Podczas korzystania z niego dostęp został zablokowany na ilość prób nieudanego logowania mimo, że ja byłem zalogowany.

Jak mówię, nic nie jestem w stanie wykoncypować z logów. Czy dostęp masz nadal zablokowany?

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...