Skocz do zawartości

Karta SDXC 64 GB Problem


Mateo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z moją kartą sdxc 64gb.Opisze jak do tego doszło.Karty uzywam ogólnie do kamery Go Pro Hero 3.Normalne uzytkowanie czyli nagrane filmy zdjecia wrzucam na kopma przy pomocy czytnika lub kabla Usb do kamerki.Chciałem zobaczyc czy filmy i zdjecia odczyta Sony xperia E .Włozyłem karte ale niewidziała karty.Za jakis czas włożyłem karte do czytnika , karty niemoge odczytac jak klikam to wyskakuje komunikat "Przed użyciem dysku znajdującego sie w stacji dysków H : musisz go sformatowac> Formatuj dysk > Anuluj>  .Klikam Anuluj ( Zalezy mi na zawartosci karty) Klikam te Anuluj i wyskakuje  komunikat H:/ nie jest dostępny Wolumin nie zawiera rozpoznawalnego systemu plików.Sprawdz czy załadowano wszystkie wymagane sterowniki systemu plików i czy wolumin nie jest uszkodzony.

 

Co zrobic z tym fantem nie chce formatowac kary.karta kupiona ok  miesiaca w Media Expert za 299zł.Paragon posiadam w razie jakich kolwiek zwrotów.

 

Pomózcie mi

 

pozdrawiam Mateusz

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Zrobiłem kolejna częsc programem DiskDigger a mianowicie wszystkie filmy skopiowałem , ale jest pewien problem filmy sa w formacie M4V  .Normalnie kamera nagrywa w formacie MP4.

Jak odtworzyc na komputerze  filmy w tym formacie M4V .Próbowałem programem FileViewPro ale jest czarny ekran.

Co poradzicie jeszcze

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...