Skocz do zawartości

Trwałe usuwanie danych


leonardo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Temat tyczy się po części komputerów i telefonów...

 

Posiadam zalany telefon, chce go sprzedać, ale musze usunąć smsy i inne wazne i poufne dane. Nie wlacza sie wyswietlacz. Czy jest jakas metoda na trwale usuniecie danych?

Slyszalem o magnesie neodymowym, ale czytalem test, ze w przypadku dysku twardego nie zdal egzaminu...

prosze o pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Ze strony HTC.

 

Jeśli nie można włączyć telefonu lub uzyskać dostępu do jego ustawień, ustawienia fabryczne można przywrócić wykorzystując przyciski telefonu.

  • Przy wyłączonym telefonie naciśnij i przytrzymaj przycisk REGULACJA GŁOŚNOŚCI W DÓŁ, i krótko naciśnij przycisk ZASILANIE.
  • Poczekaj na wyświetlenie ekranu zawierającego trzy obrazy systemu Android i zwolnij przycisk REGULACJA GŁOŚNOŚCI W DÓŁ.
  • Naciśnij przycisk REGULACJA GŁOŚNOŚCI W DÓŁ, aby wybrać opcję RESETOWANIE DO USTAWIEŃ FABRYCZNYCH, a następnie naciśnij przycisk ZASILANIE.

Jesteś to raczej w stanie zrobić na ślepo.

Odnośnik do komentarza

tak, tlyko nie wiem czy nie bylo wzarcia np...

Ekran nie wlacza sie, wiec nic nie zrobie na slepo, bo nie mam pewnosci, czy cos pomoglo...

 

Telefon po zalaniu dzialal (i to byl moj blad, ze go uzytkowalem) az na drugi dzien calkiem padl. Po podlaczeniu do ladowarki dioda informujaca o ladowaniu miga z rozna czestotliwoscia na czerwono i nieraz na zielono (losowe migniecia, nic nie znaczace, bo powinno sie palic na czerwono). To jedyna reakcja telefonu, ze jednak cos w nim zyje.

 

Jest sens go rozkrecac? moze zadzaiala kiedys jeszcze?

bo wlasnie jestem na etapie szukania nowego telefonu...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...