Skocz do zawartości

Profil tymczasowy przy logowaniu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Więc tak.. po włączeniu laptopa, zauważyłem dziwną awarię. System nie uruchamia się normalnie. Po wpisaniu nazwy użytkownika i hasła do logowania, zatrzymuje się wszystko na napisie "Zapraszamy". Za którymś tam razem poszło dalej.. "Trwa przygotowywanie pulpitu". Potem uruchamia się tapeta "startowa" (wisząca w dniu zakupu) i w końcu uruchamia, ale na profilu tymczasowym ("Użytkownik zalogował się przy użyciu profilu tymczasowego. Zmiany wprowadzone w tym profilu zostaną utracone po wylogowaniu. Aby uzyskać szczegółowe informacji sprawdź dziennik zdarzeń lub skontaktuj się z administratorem.")

Dodam, że wszystkie skróty programów, różne dokumenty, foldery które miałem na pulpicie zniknęły..

Nie wiem co jest grane, tak nagle po wyłączeniu i włączeniu laptopa.. nigdy czegoś takiego nie miałem.

 

 

Prosiłbym o pomoc, osób które się na tym znają.

Jeśli potrzebne tu będą jakieś logi to załącze.

 

Pozdrawiam Serdecznie

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Temat w nieodpowiednim dziale. Przenoszę do Windows, na razie na widok ogólny, bo nawet nie podałeś z jakim systemem mam do czynienia.

 

 

Potem uruchamia się tapeta "startowa" (wisząca w dniu zakupu) i w końcu uruchamia, ale na profilu tymczasowym ("Użytkownik zalogował się przy użyciu profilu tymczasowego. Zmiany wprowadzone w tym profilu zostaną utracone po wylogowaniu. Aby uzyskać szczegółowe informacji sprawdź dziennik zdarzeń lub skontaktuj się z administratorem.")

 

Dodam, że wszystkie skróty programów, różne dokumenty, foldery które miałem na pulpicie zniknęły..

Profil tymczasowy startuje z zupełnie innego folderu, dlatego nie widzisz programów i dokumentów. Twoje obiekty są w innym folderze konta. A dostęp do swojego konta mogłeś utracić na skutek różnych przyczyn np. błędy dysku, problem utraty uprawnień.

 

Wstępnie podaj log z sid.vbs.: KLIK (punkt 3).

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...