Skocz do zawartości
kamilakolo

Kaspersky AV 6.0.4. 1424 problem z licencją

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z licencją Kaspersky. W firmie mamy zakupioną licencję komercyjną dla 45 komputerów. Na jednym komputerze licencja została przedłuzona, jednak była ustawiona zła data systemowa. Licencję wprowadzono dzisiaj, a data komputerze była ustawiona na 02.12.2013 r. Teraz Kaspersky nie może pobrać aktualizacji i okres licencji jest skrócony. Czy można ten problem jakoś rozwiazać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na jednym komputerze licencja została przedłuzona, jednak była ustawiona zła data systemowa. Licencję wprowadzono dzisiaj, a data komputerze była ustawiona na 02.12.2013 r

A jest problem z ustawieniem właściwej daty w biosie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodzi o to, że jak zmienię datę na komputerze na właściwą, to kaspersky nie widzi aktualnej licencji. A jak zmieniam spowrotem na tą datę grudniową to dzieje się to co wcześniej opisałam. Kiedy drugi raz chcę wprowadzić licencję to wyskakuje inf. ze zła jest data systemowa. I teraz nie wiem czy jeżeli usunęłabym tą licencję, która została wprowadzona z datą grudniową, to czy przy ponownym wprowadzaniu licencji nie weźmie mi kolejnego klucza z tych 45.

Przepraszam za tak chaotycznie opisany problem, ale nie jestm informatykiem :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przed pierwszym razem (wprowadzeniem) licencji do kaspra, musisz sie upewnić że masz poprawną datę systemowa w PC. Bo od tej daty zacznie naliczac lickę. Skontakuj sie z supportem najlepiej i powiedz jak było, zresetują Ci datę, pokaż im te posty i jak to było opisz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...