Skocz do zawartości

Dziwne zachowania MBAM, oraz skanera on-line ESET. Wieszają się.


Rekomendowane odpowiedzi

Założyłem temat ponieważ mam problem skanowaniem na żądanie Malwarebytes AntiMalware i skanera on-line ESET. Programy te po jakimś czasie skanowania wieszają się. Ponowne ich uruchomienie nie daje rezultatu, po jakimś czasie znowu się wieszają. Ponadto Panda zniknęla całkowicie z zasobnika systemowego - po restarcie PC działa póki co normalnie.

 

Nie mogę zamieścić logów z OTL, ponieważ program ten po jakimś czasie działania też się zawiesza. Jakie logi wobec tego mam zamieścić?

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Pobierz i uruchom RKill - http://www.bleepingcomputer.com/download/rkill
Narzędzie to jest bezpieczne i nie usuwa żadnych plików. Gdy skończy działanie nie restartuj komputera a bezpośrednio po nim uruchom MBAM i ewentualnie skaner on-line ESET.
Zapuść OTL i Gmer ( teraz może uda się akcja z nimi).
Zaprezuntuj w/w logi + logi skanerów ( jeśli coś wykryją) + log wytworzony przez RKill. Czekaj na moderatorów działu pomocy doraźnej.

Odnośnik do komentarza

W załączniku zamieszczam log z narzędzia rkill. Wszystko jak się wieszało tak się wiesza dalej. OTL staje na pliku JPG ( zdjęcie jest mojego autorstwa i od zawsze było w tej samej lokalizacji ).

 

edycja:

 

Po kilku minutach zwisu OTL ruszył dalej i po działaniu wygenerował logi które zamieściłem również w załączniku.

Rkill.txt

Extras.Txt

OTL.Txt

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Na przyszłość: jeśli OTL nie może ukończyć, rób skan FRST (ma nieco inny algorytm i często przechodzi tam gdzie OTL się wiesza). RKill nic ciekawego nie robił, zabił dwa procesy kamery. Ogólnie oznak infekcji brak.

 

 

mam problem skanowaniem na żądanie Malwarebytes AntiMalware i skanera on-line ESET. Programy te po jakimś czasie skanowania wieszają się. Ponowne ich uruchomienie nie daje rezultatu, po jakimś czasie znowu się wieszają. Ponadto Panda zniknęla całkowicie z zasobnika systemowego - po restarcie PC działa póki co normalnie.

- Czy zawieszenie następuje w tym samym miejscu (konkretna ścieżka dostępu)?

- Czy bierzesz pod uwagę, że przeszkodą dla wykonania zadań przez te skanery mogą być inne aplikacje zabezpieczające? Jest tu bogaty arsenał: Panda, MBAM z rezydentem, Online Armor, Keyscrambler.

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...