Skocz do zawartości

Wysoka wydajność procesora


Arwex

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od pewnego czasu mam problem z komputerem, otóż wydaje on dźwięk jakby się wyłączał (lecz nadal działa) A następnie procesor osiąga wysoką wydajność, Komputer stoi na biurku i nie jest zasłonięty z żadnej strony więc raczej się nie grzeje, podzespoły czyściłem, oczyściłem rejestr CCleanerem, dodam że był format robiony tydzień temu (przed formatem śmigał dobrze) więc wirusów nie powinien mieć, nie wiem czy to wina systemu czy może podzespołów (mają już 2lata) pasta na procesorze nie była też wymieniana (może to tego wina?) Nie wiem już co robić przez to nie mogę spokojnie pracować na komputerze bo strasznie zamula. Proszę o szybką pomoc.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
  • 7 miesięcy temu...

@Aux

jak linux jakiś tam jak Cclener wyszedł tylko na windowsa I Maca

 

@Arwex

zużyta pasta na procesorze może być powodem pracy procesora w spoczynku nawet na 60% nie wiem jak to się ma do nowych procesorów, mój stary P4 tak miał po kilku latach

Jeśli to laptop to jeszcze bardziej prawdopodobne że to pasta miałem przypadek gdy juz po roku była do wymiany reszta możliwości to oprogramowanie nie koniecznie wirus może być jakiś windows defender itp.

 

Odkopałem temat z 2013 no trudno :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...