Skocz do zawartości

Zacięcie gry, problem ze sterownikami karty graficznej


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od kilku dni, jak gram w grę Battlefield 3 multiplayer, 1-2 razy dziennie po 10-15 minutach gry, gra się zacina i wyskakuje błąd 1 (TAK GO NAZWIJMY). Dzisiaj się zdenerwowałem, ponieważ ten błąd 1  wyskakiwał po 1-2 minutach, co mnie zmotywowało do nam=pisania na forum. Próbowałem zreinstalować sterowniki do karty graficznej, ale wyskakiwał błąd podczas instalacji,a jak chciałem odinstalować sterowniki, to wyskoczył błąd 2 (-||-). Wcześniej to nie miało miejsca, miałem kiedyś problemy z tą grą, ale format dysku C pomógł, i problem był spowodowany przez system prawdopodobnie. Czyściłem rejestr CCleanerem i regeditem, ale nic to nie dało. 

 

CPU Intel C2D E8400 @3.8 m/w

GPU AMD Radeon HD 6850

MOBO Asus P5k PRO

RAM Corsair Dominator 1066 MHz DDR2 4x1024 Mb 

HDD Samsung Spinpoint F3 500 Gb 

Karta dźwiękowa creative audigy 2 zs gold 

Procesor chłodzony SilentiumPC Fortis 

Na obudowie 3 wentylatory 

PSU Tacens RadiX IV 450 W

 

W załączniku screeny błędów. 

post-4167-0-24009400-1373197601_thumb.png

post-4167-0-22611000-1373197612_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

dzisiaj dam wujkowi TeamViewera i przejrzy mój komputer czy jest sprawny(sterowniki itd.) Mi jak narazie polecił abym ściągnął sterowniki ze strony producenta w moim przypadku jest to Gigabyte, nie wiem jak twój. Jeszcze jedna osoba poleciła mi abym ściągnął program 3DMark ( http://www.majorgeeks.com/files/details/3dmark_vantage.html ) i sprawdził czy nie mam artefaktów po uruchomieniu. Spróbuje coś z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...