Skocz do zawartości

Far Cry 3: Wystąpił problem z aplikacją farcry3.exe i zostanie ona zamknięta.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie! 

 

Od razu zaznaczam, że nie jestem zaawansowanym użytkownikiem windowsa i trzeba mi wszystko wykładać jak krowie na miedzy, aczkolwiek z xp korzystam już 9 lat, więc jako takie pojęcie mam.

 

Po zainstalowaniu Far Cry 3 wystąpił u mnie identyczny problem jak w poniższym temacie:

https://www.fixitpc.pl/topic/15227-far-cry-3-nie-znaleziono-punktu-wejscia-procedury-except-handler4-common-w-bibliotece-msvcrtdll/

 

Wykonywałem wszystko zgodnie z poleceniami moderatora i problem zniknął, jednak teraz gra zawiesza się na okienku startowym i wyskakuje komunikat "Wystąpił problem z aplikacją farcry3.exe i zostanie ona zamknięta."

 

Autor tematu, do którego umieściłem link, napisał, że utworzył nowego uzytkownika i od tamtej pory wszystko mu działa, ale ja nie wiem o co chodzi z tym nowym użytkownikiem i od tego momentu jestem bezradny. Podobno ta gra bez problemu chodzi na xp, więc zapewne mój problem też się da jakoś rozwiązać :)

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Autor tematu, do którego umieściłem link, napisał, że utworzył nowego uzytkownika i od tamtej pory wszystko mu działa, ale ja nie wiem o co chodzi z tym nowym użytkownikiem i od tego momentu jestem bezradny.

i

aczkolwiek z xp korzystam już 9 lat, więc jako takie pojęcie mam.

 

I nie wiesz jak utworzyć nowe konto w systemie. :huh:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...