Skocz do zawartości

Strasznie zacinanie się nowego kompa


CleanupGuy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otóż mam problem z nowym komputerem ( kupionym około miesiąc temu ) otóż strasznie mi on zacina, na początku windows działa normalnie, później najsłabsza gra, czy program muli jak nigdy. Komputer jest nowy - HP Pavilion dv6 Notebook PC, procesor : Intel® Core i7 CPU Q 720 @ 1.60GHz 1.60 GHz, zainstalowana pamięć ram - 4,00 GB, typ systemu - 64bitowy system operacyjny. Komputer jest nowy, kupiony około 1 miesiąc temu.Komputer tak zcina od wczoraj ( 2010-10-29 ) wieczorem ( około godziny 22:00 ) Właśnie o tej porze pobrałem grę ( nie piszcie mi tutaj o piractwie, ponieważ szukałem gry w sklepach, ale nie znalazłem, dzisiaj zauważyłem grę w sklepie i zakupiłem )myślę, że to właśnie przez tą grę.Próbowałem różnych sposobów, kumple doradzali, ale nikt nie rozwiązał ostatecznie problemu. Próbowałem CCleanerem oczyścić dysk, chociaż wątpiłem, że to wina przepchanego dysku ( 548 GB wolnych z 677 ), bawiłem się również RegCleanerem, ale wyskakiwały errory.Skanowałem komputer 2 skanerami - Norton Security Scaner i G Data InternetSecurity 2011. Już kilka razy zastanawiałem się nad formatowaniem dysku, ale pomyślałem, że może to być wina spalonej karty graficznej, ale pewności nie mam, jeśli nikt nie zdoła mi pomóc oddam go do naprawy, może tam coś wykombinują.Formata zrobię w ostateczności, ponieważ i tak zgubiłem płytę z windowsem -_-

Logi:

http://www.speedyshare.com/files/24946934/Drivers.html

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
ale pomyślałem, że może to być wina spalonej karty graficznej,
nie sądzisz, że gdyby była spalona to nic nie widziałbyś na ekranie? Podaj pełną nazwę lapka jest na spodzie na naklejce.Jakie gry, co to znaczy "zacina się" myślę, że najpierw powinieneś założyć temat w dziale pomocy doraźnej wraz z załączonymi wymaganymi tam logami. przeczytaj instrukcję co i jak.
Odnośnik do komentarza

HP Pavilion dv6 Notebook PC. Wszystkie gry, które są na komputerze się zacinają min Black & White 2, Counter Strike 1.6, Counter Strike:Source, Half Life, Garry's Mod, Call of Duty Modern Warfare 2.

Te gry i inne, które mam na komputerze strasznie mulą, sam windows też muli. Wszystkie te gry wczesniej działały, ale po zainstalowaniu gry Black & White 2 Battle of The Gods zaczęło mulić. Jeśli temat jest w złym miejscu proszę o przeniesienie go.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...