Skocz do zawartości

Restart XP w dziwnych momentach


gudi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jak można, to ja do Picasso. Kiedyś baaardzo mi już pomogłaś:)

Mam problem z windows XP. Nie wiem, czy już mu się należy format, czy jeszcze da się (dasz) coś zrobić. Objawy są takie: Włączam komputer, niby windows się ładuje, ale w pewnym momencie czarny ekran, albo  samoreset. Później, gdy wybiorę opcje ,,ostatnia znana dobra konfiguracja" czy cos takiego, to uruchamia mi Windowsa i.. czasami jest dobrze, a czasami w dziwnych momentach jest reset komputera.. w załączeniu logi (mam nadzieje, ze dobrze pamietalem jak to zrobic). Z góry dziekuję za zainteresowanie i pozdrawiam! Michał. PS. jutro wyjezdzam na tydzień, także jakbyś dzisiaj nie miała czasu, to nie gniewaj się, ze odpisze za jakiś czas. 

OTL.Txt

Extras.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Skoro temat zakładasz w dziale diagnostyki infekcji, to brakuje obowiązkowego raportu z GMER. W OTL nie ma oznak infekcji, jedynie drobne odpadki adware. Zastosuj AdwCleaner (opcja Usuń) i przedstaw wynikowy log z AdwCleaner.

 

 

Objawy są takie: Włączam komputer, niby windows się ładuje, ale w pewnym momencie czarny ekran, albo samoreset. Później, gdy wybiorę opcje ,,ostatnia znana dobra konfiguracja" czy cos takiego, to uruchamia mi Windowsa i.. czasami jest dobrze, a czasami w dziwnych momentach jest reset komputera..

Temat przenoszę do działu Windows. Skoro występują samoresety, zrealizuj punkt 5 z ogłoszenia: KLIK.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Przesyłam logi z usuwania. Po tygodniu odpoczynku odpalony system przestał się resetować, tylko  się nie uruchamia za każdym razem.. Trwa ladowanie windowsa, potem w pewnym momencie restart i tak dopiero za około 3 restartem ,,zatrybia" i ładuje system do końca.. Wtedu już wydaje się być wszystko ok.. Ustawilem zrzut jądra i wyłączylem autostart jak pisałaś, ale jak dotąd błędu krytycznego nie było. Co będzie Ci potrzebne do diagnozy samego startu systemu? pozdrawiam i jak zawsze Baardzo dziekuję!

 

.

AdwCleanerS1.txt

Odnośnik do komentarza

To nie wina sprzętowa na pewno, ponieważ stacje bazową składałem 4 lata temu i wszystko działało, a zasilacz ma zapas mocy:) wyskoczył mi przy uruchamianiu alert niebieski (dzieki Picasso! :) ) i poczytalem o bledzie pliku avg.. coś tam. pożegnałem więc mój dotychczasowy darmowy program antywirusowy i wszystko śmiga aż miło. więc nie zawracam Wam głowy. Na koniec mam tylko 1 pytanie. Czym darmowym zastąpić AVG, żeby nie zawracać Wam za często głowy? Pewnie znacie coś dobrego niepopularnego i nie zajmującego zbytnio moich 4letnich skromnych zasobów procesora i pamięci:) Dziękuję po raz kolejny za pomoc, a kolejną dotację na Wasz super serwis przekażę jak tylko mi coś na konto spłynie! 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...