Skocz do zawartości

Problem z touchpadem i klawiaturą


Sandkail86

Rekomendowane odpowiedzi

Wiam.Mam taki problem,po zainstalowaniu aktualizacji xp uruchomilem ponownie komputer i ku mojemu zdziwnieniu przestala dzialac mi klawiatura i touch pad,próbowałem naprawic windows lecz okolo 34 min instalacji przy instalowaniu urzadzen zawiesza sie instalacja,wiec zformatowalem dysk wgralem na nowo windows bylo ok,lecz po kilkukrotnym uruchomieniu tego samego dnia problem znowu ten sam,tak wiec sprobowalem jeszcze raz zformatowac lecz bez skutku przy 34 min do konca instalacji znowu to samo klawiatura i touch pad przestaje dzialac,po kilku nieudanych probach wrescie udalo mi sie zainstalowac i klawiatura chodzi i touch pad tez,pomyslalem ze to musi byc jakas infekcja,wiec zainstalowalem combo fixa,oczywiscie wykryl mi infekcje ale niewiem czy mi ja usunał,dodam jeszcze ze ostatnio ma problem z bateria,kilka dni przed ta aktualizacja zauwazylem ze bateria po odlaczeniu zasilania dziala tylko 3 min,wczesniej działala normalnie,byc moze spowodowane jest to infekcja,moze infekcja biosu,zrobilem update biosu i odswiezylem baterie lecz nic niepomoglo,gdy próbuje wejsc w miernik energi to zawiesza mi sie laptop,również gdy wkładam baterie jest tak samo.Proszę pomocy

ComboFix.txt

OTL.Txt

Extras.Txt

GMER.txt

Edytowane przez Landuss
Logi nie wykazują infekcji, a to co w ComboFix wygląda na pomyłkę, przenosze do odpowiedniego działu
Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...