Skocz do zawartości

Wolne otwieranie sie stron - stałe łącze


b3tomek

Rekomendowane odpowiedzi

witam, jestem w niemczech właściciel udostepnił internet Wi fii, ale strasznie sie wolno ładują strony, a jak chce obejrzec film online to najpierw musze 1, h czekac az sie zalduje.

a jak sciagam jakies pliki to ciagnie 135 - 160 kb/s

czyli łacze 1MB, i powinno normalnie chodzic w polsce mam na tym lapie tez z rautera i chodzi normalnie a tu strony laduja sie gorzej jak przy modemie !!

co mozę tak mulić ? sprawdzalem IE i firefox to samo

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Pierwszy strzał: firewall na routerze i filtrowanie Javy, ActiveX, Cookies itd. - wyłączyć.

 

I standardowo:

 

Wejdź w Wiersz polecenia (Uruchom: cmd) i użyj komend:

 

netsh int ip reset reset.log

netsh winsock reset

ipconfig /flushdns

 

Potem restart komputera.

 

---------------------------------------------------

 

Potem jeszcze raz wejdź w CMD i wpisz:

 

ipconfig /all > C:\cmd_log.txt && ping fixitpc.pl >> C:\cmd_log.txt && tracert fixitpc.pl >> C:\cmd_log.txt && netstat -a -n >> C:\cmd_log.txt

 

Po zakończeniu wklej do posta zawartość pliku C:\cmd_log.txt (możesz go dodać w załączniku).

Odnośnik do komentarza

wpisałem do co doradziles, i fakt pomoglo lepiej sie wyswitlaja.

Ale wydaje mi sie ze jeszcze mogly by szybcie sie wyświetlać przy takim łączu.

jak wpisze tą wiązanke:

ipconfig /all > C:\cmd_log.txt && ping fixitpc.pl >> C:\cmd_log.txt && tracert fixitpc.pl >> C:\cmd_log.txt && netstat -a -n >> C:\cmd_log.txt

 

to nic sie nie dzieje zaden log nie wyskakuje?

Odnośnik do komentarza

Wiem, ale miałeś wejść na dysk C:\ i tam poszukać pliku cmd_log.txt. To właśnie ten plik.

 

Właściwie to zapomniałem o dwóch znakach, powinno być tak:

 

ipconfig /all > C:\cmd_log.txt && ping fixitpc.pl >> C:\cmd_log.txt && tracert fixitpc.pl >> C:\cmd_log.txt && netstat -a -n -b >> C:\cmd_log.txt

 

Jeśli chcesz, by Ci się log sam otworzył to:

 

ipconfig /all > C:\cmd_log.txt && ping fixitpc.pl >> C:\cmd_log.txt && tracert fixitpc.pl >> C:\cmd_log.txt && netstat -a -n -b >> C:\cmd_log.txt && NOTEPAD "C:\cmd_log.txt"

 

Ale to chyba bez znaczenia ;)

Odnośnik do komentarza

Hmm...

Ping denny, to fakt, natomiast to, co było w logu, o który Cię na początku prosiłem jest ok.

Download by się pokrywał, według tego masz 174 KB/s. Dziwi natomiast niska prędkość wysyłania danych, co może także powodować spowalnianie połączenia (komunikacja odbywa się w obie strony, chociaż więcej danych pobieramy niż wysyłamy, stąd asymetryczne łącza). "Złota proporcja" to dla mnie około 8:1 (download:upload), chociaż mogą być od tego odstępstwa, w zależności, jak kto korzysta z Internetu, to co podałem jest dostosowane do zwykłego przeglądania stron WWW.

 

Co z tym InSSIDerem? Albo chociaż powiedz, ile masz w Windowsie kreseczek w jakości połączenia, chociaż nie jest to miarodajny pomiar. ;)

Odnośnik do komentarza

połaczeni na kreski - 5 czyli max (teraz mam 3 leze na lozku)

co downloadu to mam ponad 220 czasami jak gdzies wezme w inne miejsce kompa.

programu jeszcze nie instalowalem zrobie to jutro, cos jest nie tak z tym polaczeniem bo jak sam zauwazyles wczsniej pin byl dobry, a jak rozilep test tym programem to juz nie.

jedyne rozwiazanie kabelek, zobacze co na to wlasciciel...

jutro opisz co pokazuje ten program

Odnośnik do komentarza

A w tym czasie ktoś inny nie korzysta z tego samego połączenia i nie zapycha łącza, co może też na pingi wpływać?

Router sobie z tym spokojnie poradzi, ale nie wiem, jaka jest przepustowość usługi.

 

Kresek starczy, ale jak mówię: to nie jest miarodajne i nie dałbym sobie ręki uciąć za te dane.

 

// EDIT 1 luty 2011

 

Dla innych czytających:

Można sprawdzić oprogramowanie na kompie, w szczególności pakiety Internet Security itd.

Polecam zrobienie logów OTL-em.

Edytowane przez DawidS28
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...