Skocz do zawartości

Napis "Zaloguj Się"


Avatat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chciałbym powiedzieć o jednym błędzie na forum (bodajże w stylu forum). Mianowicie, po wejściu na główną (www.fixitpc.pl) napis "Zaloguj Się" w górnym, poziomym menu nie znika, nawet gdy jestem zalogowany. Po przejściu do jakiegokolwiek działu wszystko jest wyświetlane poprawnie (Zalogowany jako Avatat).

Proszę o poprawienie tego :)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jak napisałam w linku, na chwilę obecną musicie się posługiwać adresem www.fixitpc.pl a nie fixitpc.pl, by pokazywało prawidłowy stan zalogowania. Wszelkie przeadresowania są na liście prac (jeszcze zmiana adresów przyjaznych), być może to pójdzie przy kolejnej aktualizacji forum za tydzień. Forum będzie wtedy wyłączone czasowo to i użytkownicy się nie nadzieją na potencjalne 404 po takich operacjach.

 

Naprawione. Wątek do wglądu: KLIK.

Edytowane przez picasso
Odnośnik do komentarza

Bardzo cieszy mnie wzrost zainteresowania forum. Czekajmy na Usera nr 1000 i potem już poooooleci.

 

Ale skoro już pojawił się temat "Zaloguj" (nie chciałem pisać nowego) mam pytanie.

Czy musi być (powinno, konieczne itd) jest to:

 

 

Oczywiście kasuję ptaszka za każdym razem przy logowaniu. Korzystam z NIS i loginy oraz hasła do stron są przechowywane.

Nie jest to dla mnie problem. Chodzi o działanie automatyczne - czasami.

Odnośnik do komentarza
Czy musi być (powinno, konieczne itd) jest to

 

IPB zadecydowało, że dla wygody większości użytkowników domyślnie powinno być to zaznaczone, a bezpieczeństwo użytkowe na publicznych komputerach już w gestii samego użytkownika i jego rozumu a nie forum. I z tego co widziałam, odmówili przestawienia opcji, by forum montowało się z domyślnie odznaczonym. Na obie opcje są za i przeciw.

 

Owszem, nie sztuka tu na forum przestawić (w skinie) jako domyślnie odznaczone, tylko pytaniem jest która opcja jest popularniejsza, ile osób jednak chce mieć to zaptaszkowane.

Odnośnik do komentarza

Owszem, nie sztuka tu na forum przestawić (w skinie) jako domyślnie odznaczone, tylko pytaniem jest która opcja jest popularniejsza, ile osób jednak chce mieć to zaptaszkowane.

Dlatego napisałem, że mi to nie przeszkadza. A która opcja jest popularniejsza - nie wiem. To zależy od Userów. A może zrób Ankietę?

 

EDIT

Jeżeli dotychczasowy układ może pomóc temu forum to cofam swoją propozycję.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...