Skocz do zawartości

Zwiecha


sznels

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Link do dziennika zdarzeń...

 

 

Olt zaraz wstawie...

 

Instalowałem nowe sterowniki od karty graficznej bo ukazała się aktualizacja i instalowałem akutalizacje windows po czym ten problem wystąpił.. Dziś przed chwilą problem ponownie wystąpił..

LINK olt

 

http://www.wklejto.pl/161601

 

http://www.wklejto.pl/161602

 

 

Bardzo proszę o pomoc... wydaje mi się ze to albo sterownik. albo zasilacz się kończy bo ma już z 5 lat.. jedyna rzecz która przenosiłem ze starego zestawu lecz jest to tagan.. ale w stersie jak gram w gry to nie ma tego problemu

Odnośnik do komentarza

Z błędem spdt się już uporałem skorzystałem z Twojej pomocy

Event filter with query "SELECT * FROM __InstanceModificationEvent WITHIN 60 WHERE TargetInstance ISA "Win32_Processor" AND TargetInstance.LoadPercentage > 99" could not be reactivated in namespace "//./root/CIMV2" because of error 0x80041003. Events cannot be delivered through this filter until the problem is corrected.

Mam problem z wyszukaniem pomocy w celu naprawy tego błedu

Odnośnik do komentarza

A po co skrypt skoro dalej pisze:

 

Dla systemu Windows 7 i Windows Server 2008 R2 mieć Fix It dostępna dla 10 identyfikator zdarzenia rejestrowane, kliknij następujący numer artykułu w celu wyświetlenia tego artykułu z bazy wiedzy Microsoft Knowledge Base:
2545227 Po zainstalowaniu dodatku Service Pack 1 dla systemu Windows 7 lub Windows Server 2008 R2 w dzienniku aplikacji jest rejestrowany identyfikator zdarzenia 10

 

Klikaj i przechodź do fixa

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...