Skocz do zawartości

Losowe freezy i błędy logowania


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

System działa na ogół sprawnie, czasami przymuli, lecz to już wina słabej kondycji dysku. Niestety od dwóch dni coś mu dolega - i nie jestem w stanie rozpoznać, co...

 

Zaobserwowałem, że system potrafi w całkowicie losowych momentach się zawiesić (rozwiązaniem jest tylko hard reset) - przy czym z tymi freezami zbiegają się błędy w dzienniku zdarzeń. Do podejrzenia w załączniku. Na dodatek, od kilku dni ekran "Zapraszamy" po wpisaniu hasła potrafi wyświetlać się przez minutę lub więcej, a dzisiaj wyrzucił mi błąd (w załączniku), musiałem się zalogować od nowa. To też ma odpowiadającą informację w Dzienniku, widoczną jako ... "Powiadomienie podczas logowania się użytkownika dla Programu poprawy jakości obsługi klienta". Co najmniej dziwne.

 

Proszę o jak najszybszą pomoc, jutro rano wyjeżdżam na 3 dni i muszę zostawić komputer w miarę sprawny. Wymagane logi załączone, a tutaj link do dziennika zdarzeń z ostatnich 5 dni: KLIK.

OTL.Txt

Extras.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

System działa na ogół sprawnie, czasami przymuli, lecz to już wina słabej kondycji dysku.

 

Jesteś pewien, że to nie jest wina dysku? Zrób na wszelki wypadek skan MHDD i podaj SMART dysku .

 

Co do tego "Powiadomienie podczas logowania się użytkownika dla Programu poprawy jakości obsługi klienta", to coś mi się przypomina, ale nie pamiętam za bardzo co.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Jestem pewien, że to jest wina kondycji dysku. W niektórych momentach siedzi cicho, a w niektórych harczy niemiłosiernie - wtedy patrzę do Menedżera zadań i zazwyczaj dysk zamula przy obciążeniu rzędu ~6MB/S, a w większości przypadków powoduje to usługa Wstępne ładowanie do pamięci (obecnie wyłączona).

 

Skanu z MHDD nie mogę dać, bo zwyczajnie brak czasu (komputer musi być w każdej chwili do dyspozycji, cóż - rodzice). Gdy tylko dorwę komputer to wrzucę SMART dysku.

 

Tymczasem, wrzucam fotkę (bo screena nie szło zrobić) błędu logowania:

 

IMG_20130505_133209.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...