Skocz do zawartości

Problemy z przeglądarką


Szujoza

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Od kilku dni mam problemy z przeglądarką internetową. Strony bardzo często się nie wczytują. Opera pokazuje informację "Nie można odnaleźć serwera". Nieważne czy wchodze na google, facebooka, allegro czy coś innego. Do tego czasami nie wczytują się grafiki, tj. brakuje grafik np. przycisków na forach, albo strona jest cała biała i widać na niej tylko tekst. Filmiki na youtube pokazują informację typu "wystąpił błąd, prosimy spróbować później" ale wystarczy odświeżyć raz czy dwa razy i film się odtworzy. Ogólnie mam wrażenie, że wszystko wczytuje się wolniej. Czasem pare minut jest ok, a czasem każdą stronę musze odświeżyć kilka razy aby się wczytała.

Nigdy wcześniej tak nie miałem. Myślałem, że to wina internetu ale mam tak już kilka dni. Może to jakaś infekcja, nie wiem, nie znam się. Ale raczej staram się dbać o komputer, nie ściągam żadnych podejrzanych rzeczy, nie instaluje toolbarów, wykonuje aktualizację.

Zalączam logi z OTL. Czekam na pomoc i wskazówki, pozdrawiam.

OTL.Txt

Extras.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Pisałem, że używam Opery. Ale na IE (które włączyłem bo nie dało się pracować na Operze) również były problemy.

Wczoraj do samego wieczora miałem problemy, dzis od rana wszystko działa przyzwoicie. Więc może to wina internetu? W sumie, problem występuje od jakiś 5-6 dni, bywało i tak, że przez pół dnia było ok, a póżniej strony się nie wczytywały.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...