Skocz do zawartości

Problem z grupą domową- brak połączenia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam
 Mam peceta i laptopa i próbuję utworzyć grupę domową. Pecet połączony kablem do rutera, laptop łączy się bezprzewodowo. Kilka dni wcześniej na laptopie był zainstalowany Win 7 starter 32 bity (na pececie Win 7 ultimate 64 bity) i nie było problemu. Utworzyłem grupę na pececie, lapek wykrył i się połączył. Wszystko grało.
 Zmieniłem system w laptopie na Win 7 ultimate 64 bity i teraz są identyczne na obu. Ustawienia są na obu identyczne i takie jak były na wcześniejszym systemie (wszystkie usługi potrzebne są włączone i włączona zapora). Teraz jak utworzę grupę na pececie, laptop nie wykrywa grupy. Mogę utworzyć grupę na laptopie i pecet ją wykrywa; przyłączy się; widzi laptopa w grupie i udostępnione foldery, ale nie może ich otworzyć. Laptop nie widzi peceta w grupie.  Coś powoduję, że laptop z tym systemem nie wykrywa grupy domowej.

Narzędzie do rozwiązywania problemów na lapku nie widzi problemu.

Narzędzie do rozwiązywania problemów na pececie pokazuje:

 System Windows nie może odnaleźć komputera lub urządzenia (wykryty, ukończono);

Szczegóły: Dziennik diagnostyki sieci

Nazwa pliku: C16959BC-4A99-4CB9-B0D6-4BC8F3BE6706.Diagnose.Admin.0.etl

 Inna konfiguracja sieci i dzienniki

Nazwa pliku: NetworkConfiguration.cab

 

Czy macie jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...