Skocz do zawartości

'gra'.exe stopped working - pomocy


Tasak

Rekomendowane odpowiedzi

Jak najbardziej jestem wdzięczny za zarówno zainteresowanie i całą pomoc wieslaw531 :)

 

A więc gdy zmieniam z IDE na AHCI wyskakuje mi bluescreen podczas uruchamianiu systemu o prawdopodonym wirusie czy czymś :/

A sterownika Intel'a Rapid Technology w dalszym ciągu nie moge zainstalować...poszukam o tym problemie na google czy nie ma czegoś konkretnego aby cie już nie męczyć

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Kilka razy w życiu...znalazłem jakieś oficjalny ze strony microsoft'u fix do tego problemu przed sekundą...zobacze czy pomogło

a co do moich klejnotów to ekhem...ni ma bata :)

 

 

@edit

tak udało się przełączyć na AHCI i wyskoczyły jakieś drobne instalacje urządzeń

 

@edit2

tak...wszystko pięknie teraz śmigło...co dalej?

Odnośnik do komentarza

Start - Uruchom - Regedit - Enter.

Znajdź DOKŁADNIE  ten klucz : HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\services\msahci

PPM na tym kluczu (msahci) i eksportuj - zapisz nazwę i wklej tu do posta zawartość.

 

EDYTA

Do edycji wyżej.

Instaluj to co nie poszło i pokaż obrazek ze sterownikami kontrolera. Mam nadzieję, że już wiesz który. Ma być Intel.

Edytowane przez wieslaw531
Odnośnik do komentarza

I to tygrysy lubią. Teraz proponuję odpalić Wiersz poleceń - PPM - uruchom jako administrator - Enter.

Chodzi o sprawdzenie partycji po zmianie trybu kontrolera.

W oknie kolejno wklep: Chkdsk X: /f /r. Kolejno bo musisz to zrobić na wszystkich partycjach i zacznij od (chyba ) E:. Oczywiście X to litera partycji.

Zobacz po wykonaniu czy nie było problemów (skopiuj zawartość okna - okien). To samo dla D:.

Z partycją C: będzie inaczej bo musisz zrobić restart i powinno odbyć się sprawdzanie woluminu.

Wyniki z partycji C: odczytasz odpalając Podgląd zdarzeń - Aplikacje - Zdarzenie 1001 (Wininit) - klik - w oknie niżej będą informacje z działania.

 

To wszystko poooootrwa ale jest ważne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...