Skocz do zawartości

Zawieszenia


ona

Rekomendowane odpowiedzi

Co jakiś czas zawiesza się komputer, najpierw słychać krótki dźwięk a potem na kilka/kilkanaście sekund wszystko się zatrzymuje. W zasadzie to trwa już od dawna, z tym że ostatnio znowu się nasiliło. Kiedy korzystałam z G-daty, często po takich zawieszeniach otrzymywałam informacje o wykrytych wirusach. Aktualnie mam Comodo i on niczego nie znajduje.

Wcześniej korzystałam z przeglądarki Internet Explorer i ponieważ dochodziło do dziwnych sytuacji między innymi z myszką (czasami, podczas pisania postów na forach, kursor myszki przestawał migać, a kiedy np. próbowałam kliknąc myszką na tekst kursor wogóle się nie pojawiał - o czym to świadczy?) zmieniłam przeglądarke na Mozilla Firefox. Z początku było wszystko ok, ale potem zaczeły się pojawiać awarie wtyczek, potem ponownie zaczeły się zawieszenia a ostatnio wydłużyło się ładowanie stron.

Chciałabym się upewnić, czy wszystko jest w porządku, w załącznikach umieściłam logi. Log Gmer dwa razy uruchamiałam, za pierwszym razem program przestał działać.

OTL.Txt

gmer.txt

Extras.Txt

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...