Skocz do zawartości

Brak grafiki ikon MS Office / Adobe, problem z reinstalacją Office 2010 oraz Adobe


Plavius

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

instalując jakąśtam grę miałem problem z zainstalowaniem Microsoft Visual C++. Gra co prawda tak czy siak chodzi, ale po ponownym uruchomieniu komputera poznikały mi grafiki ikon MS Office oraz Adobe. Wyczytałem coś o folderze c:\Windows\Installer - u mnie ten folder jest prawie pusty (mam tylko jakis folder PatchCatche). Stwierdziłem, że spróbuję reinstalować Office, ale niestety nie da się ani naprawić, ani odinstalować, ani rozpocząc instalacji. Klikam - nie dzieje się nic. To samo z Adobe - tu pojawia się błąd przy instalacji... 

 

Bardzo proszę o pomoc, mam nadzieję że to nic poważnego... W załączniku log OTL. Pozdrawiam!

OTL.Txt

Extras.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Tzn. w MS Office najpierw próbowałem uruchomić Setup, aby "naprawić" instalację. NIestety, nie da się - instalator ładuje pliki a następnie znika i nic się nie dzieje. Następnie próbowałem odinstalować go aby zainstalować ponownie - nic z tego; fizycznie nie mogę odinstalować pakietu. Przy Adobe próbowałem nadinstalować najnowszą wersję, ale wyskakuje błąd. A ikon nadal nie ma..

Odnośnik do komentarza

Piszę o Setupie Microsoft Office, z płyty instalacyjnej. 
 
Folder MSOCache posiadam.
 
Próbowałem użyć opcji Napraw z Programy i funkcje -> dzieje się dokładnie to samo co przy próbie reinstalacji Office - "Czekaj, trwa przygotowanie plików instalatora", następnie okno się samo zamyka i to wszystko. Nic więcej się już nie dzieje. 
 
Być może i to ta gra (Bio Shock Infinite), ale ona zainstalowała się poprawnie, dopiero przy końcu instalacji wyskoczyło okno Microsoft Visual C++ i wtedy wyskakiwać zaczęły problemy..
 
Sunrise Seven - nigdy nie używałem. 
 
Wstrętne problemy ;/ Niby nic, ale strasznie denerwują.. 
 
screen.png

Odnośnik do komentarza

No to gra i Visual C++ odpada bo z nimi bawiłem się 1 kwietnia po południu... 

 

Chyba wiem, a przynajmniej coś sobie przypomniałem, może to Wam coś powie: miałem problem z kopiowaniem na dysk C: - znany problem własności dysku, a raczej jego braku, przez administartora. Zacząłem troszkę kombinować z kontami użytkowników (wszystko wg porad na forum), oraz przekazywaniem własności na moje konto, ale wreszcie wszystko się udało, choć prób było wiele i niepowodzeń też.. Może wtedy coś się spsuło...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...