Skocz do zawartości

Strona internetowa jest niedostępna


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Od kilku dni, gdy chcę wejść na stronę www.realmadrid.pl wyskakuje mi:

 

Strona internetowa jest niedostępna

Połączenie z serwerem www.realmadrid.pl zostało przerwane.

Oto kilka propozycji:

  • Ponownie załaduj tę stronę internetową później.
  • Sprawdź połączenie internetowe. Ponownie uruchom wszelkie używane routery, modemy i inne urządzenia sieciowe.
  • Dodaj przeglądarkę Google Chrome jako dozwolony program w ustawieniach zapory sieciowej lub oprogramowania antywirusowego. Jeśli przeglądarka jest już takim programem, usuń ją z listy dozwolonych programów, a następnie dodaj ponownie.
  • Jeśli korzystasz z serwera proxy, sprawdź jego ustawienia lub skontaktuj się z administratorem sieci, aby upewnić się, że serwer proxy działa. Jeśli uważasz, że nie musisz używać takiego serwera, dostosuj ustawienia serwerów proxy: Wybierzmenu Chrome > Ustawienia > Pokaż ustawienia zaawansowane... > Zmień ustawienia serwera proxy > Ustawienia sieci LAN i usuń zaznaczenie opcji "Użyj serwera proxy dla sieci LAN".

Błąd 101 (net::ERR_CONNECTION_RESET): Połączenie zostało zresetowane.

Wiecie co można zrobić?

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Wyłączyłem zaporę i avasta, ale nic to nie daje. Znalazłem tu na forum ten problem i jest rozwiązany (https://www.fixitpc.pl/topic/15019-brak-polaczenia-z-niektorymi-stronami-blad-101/), ale nie mogę usunąć hamachi. Wyszukiwałem wszystko co jest związane z hamachi i usuwałem, ale dalej jest w panelu sterowania, dodaj/usuń programy plik LogMeIn Hamachi, ale gdy klikam usuń, to pokazuje się taki błąd Instalatora Windows (u mnie zamiast "iTunes.msi" jest "hamachi-update"):

TS3704_01_Network_Resource_Dialog.jpg

Odnośnik do komentarza

No, ale przy instalacji też pojawia się ten błąd. Na komputerze mam wersję 2.1.0.122, i gdy chcę ją pobrać to i tak przy instalacji piszę, że to wersja 2.1.0.296. Dalej jest komunikat, że na komputerze jest wersja 2.1.0.122 i czy zaktualizować do najnowszej (2.1.0.296). Jeśli daje nie, to instalator się zamyka, jeśli daje tak to instaluje się chwilę, a pod koniec właśnie występuje ten sam błąd co przy próbie odinstalowania.  

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...