Skocz do zawartości

Niestabilny ping , neostrada 6mb


bulamen7

Rekomendowane odpowiedzi

Kable sa od tp a o centrali nic nie wiem. Pewnie tez tp. Czyli jak zawsze zrobili cos masowo i byle bylo.. Dzwonilem do nich ostatnio z checia zmiany predkosci ,to dowiedzialem sie ,ze nie mam takiej mozliwosci ,bo wiaze sie to ze zmiana widelek blablala. Wlasnie kumpel powiedzial mi bym sprawdzil jak dziala mi cs, wszedlem i co 5 sekund lapal mnie lag a ping od 3 do 30 :| . Nic juz z tego nie rozumiem.

A to ,ze karta sieciowa jest zintegrowana ma jakis wplyw?

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Ale ja wiem o tym, ile miałeś. Tylko warto zdać sobie sprawę, że w tym samym czasie nowe umowy mogło podpisać więcej osób. Taka sytuacja nie byłaby wcale dziwna, bowiem kampania marketingowa Orange i obietnica 10 Mb/s potrafią przekonać wielu klientów. W ten sposób wzrosło obciążenie centralek. Według mnie migracja w dół w tym momencie już nic nie da.

 

Żeby Cię jeszcze bardziej pocieszyć: poszukaj sobie przez Google wątku "utrata pakietów na Śląsku". Tam zobaczysz, jak nasz krajowy dostawca bardzo przejmuje się klientami i co robi ze stratami pakietów rzędu 20%.

Odnośnik do komentarza

Pewnie nawet zwiekszenie do 10 mb nic nie pomoze.. Zadzwonie jutro do nich i przedstawie jak sprawa wyglada, tylko brakuje mi argumentow jak do nich dotrzec by moze w koncu cos zrobili w dobrym kierunku. Jezeli im powiem ,ze mam problem z pingami w grze to znowu mi koles powie ,ze pingi w grze to nie ich problem.. Jakies sugestie jak ich podejsc by zaczeli dzialac?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...