Skocz do zawartości

Nexus 7 jest wykrywany jako Android Interface ADB...


EsCuDo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam problem, z Nexusem 7, ale uważam, że to wina komputera.

Pewnego pięknego dnia, uszczęśliwiony wróciłem do domu z moją nową zabawką - Nexusem 7 3G. Był to mój drugi egzemplarz, więc postanowiłem zgrać na niego backup. Niestety, gdy podłączyłem Nexusa 7 do komputera, wykrył go i zaczął szukać sterów. Niestety omyłkowo odpiąłem kabel i teraz kompletnie urządzenie nie jest wykrywalne na moim komputerze.

 

Postanowiłem sprawdzić czy mój tablet będzie wykrywany na innych komputerach. Podłączyłem do laptopa z Vistą u siostry, poczekaliśmy chwilę aż znajdzie sterowniki i jest. Działa. Jednak na moim komputerze nie jest wykrywalny. Co mam zrobić, że moja Siódemka x64 wreszcie wykryła go poprawnie?

 

Pozdrawiam i oczekuję szybkiej odpowiedzi,

 

EsCuDo :cheer:

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Zrobiłem backup w aplikacji Carbon, przy okazji chciałem przenieść kilka innych plików.

Tak, dokładnie tak mam zaznaczone w opcje. Jeśli chodzi o Androida to nie jestem laikiem, tylko zaawansowanym geekiem.

 

Problem leży w systemie Windows 7, nie w Nexusie. To bez sensu - jest wykrywany na innych komputerach, a u mnie nie. Co począć?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Witam! Zarejestrowałem się na tym forum specjalnie by dopisać się do tego wątku. Mam ten sam problem co EsCuDo, mojego Nexusa Windows (w moim przypadku XP) wyświetla jako android interface ADB. Co z tym zrobić, Panowie i Panie? Jestem filologiem, nie znam się na takich sprawach, niechże ktoś pogłówkuje i pomoże. Co zrobić, by system normalnie wykrył ten tablet? Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...