Skocz do zawartości

Prosze o pomoc


Gerald4kk

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Ja od razu usunąlem ten emulator jak sie BlueScrenn pojawił zdazylo sie to 2 razy i narazie sie nie pojawia.Mam karte nividia 8500 Ge Force system xp 3p 32 bit ,moglbys znalezc dla nie odpowiednie.Dodam ze jestem starszym gosciem który w wolnym czasie lubi zagrac w jakas gre i moja wiedza na temat komuterow ogranicza sie tylko do tego.Dziekuje za zainteresowanie moim tematm komar.

Odnośnik do komentarza

Nie miałem zadnej płytki dołonczonej do karty ściagałem kiedyś z internetu usunąłem ktore byly i zainstalowałem ktore mi podałes.Kiedy to zrobiłem i uruchomiłem onownie komputer wyskoczylo okienko "komputer odzyskal sprawnośc po poważnym błędzie i ze gdzieś utworzył plik żeby to zobaczyć.Mam tez ostanio taki problem ze jak wlanczam goole to mi wyskakuje takie ostrzezenie "waznosc certyfikatu serwera wygasła" jeden z certyfikatow stracił wznosc nazwa serwerw www.google.pl ,www.gstatic.com co moze byc powodem tego?Mam tez problem z menedzerem zadan poniewaz kiedys cos poprzestawialem i nie mam tych okienek ''opcje'' ''pomoc'' ''procesy'' itp.

Odnośnik do komentarza
a po zainstalowaniu tych nowych sterownikow liczpa FPS mi spadla z 60 do 25 i jest teraz lipa.

 

To się zgadza po instalacji starych sterowników "FPSY" mogą spaść

 

Jeśli zależy ci na dużej ilości FPS to zainstaluj najlepiej najnowsze sterowniki:http://www.nvidia.pl/object/winxp-314.07-whql-driver-pl.html, ale nie gwarantuję, że "BlueScrenny" nie powrócą.

 

Wracając do twojego błędu z certyfikatami czy występuję ci on tylko na przeglądarce Opera ?

Jeśli nie to sprawdź dokładnie czy masz właściwie ustawioną datę w systemie z pomocą tej strony: http://godzina.info/

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...