Skocz do zawartości

Problem z uruchamianiem się systemu


HITMAN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem otóż gdy włączam kompa lub restartuję to ponowne włączenie trwa w nieskończoność.Co mam na myśli po wpisaniu loginu oraz hasła i naciśnięciu klawisza Enter informacja się ukazuje że loguje się i to kółko na ekranie monitora się kręci i nic się nie dzieje.Może to trwać w nieskończoność ale tylko gdy do komputera są podłączone jeszcze zewnętrzne dwa dyski jeden pod złącze usb o pojemności 1,5 TB marki WD a drugi pod złącze IEEE 1394a o pojemności 750 GB marki Seagate , dziwi mnie to bo wcześniej były one podłączone i takiego problemu nie było.Wszystko funkcjonowało jak trzeba , teraz abym mógł uruchomić system jak dawniej muszę za każdym razem odłączać te 2 dyski z tyłu od gniazd z płyty głównej.Co może być tego przyczyną że tak się pochrzaniło?

Będę wdzięczny za pomoc jak można wyżej opisany problem rozwiązać , działam na systemie Windows 8 Professional x64 ( 9200 ) system ten jest zainstalowany na dysku SSD o pojemności 120 GB i marka dysku to: ADATA Premier Pro SP900 oraz jeszcze jest wewnętrzny drugi dysk już zwykły ( mam na myśli z talerzami ) o pojemności 1TB również marki WD.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...