Skocz do zawartości

win32 zaccess [trojan] - jak usunąć?


Rekomendowane odpowiedzi

Nie była to celowa instalacja tylko przypadkowa (wczoraj), ale odinstalowałem to od razu po zainstalowaniu. Teraz nie widzę nigdzie na dysku deinstalatora.

 

Skoro log z OTL jest już po tej próbie, to doczyść:

 

1. Uruchom OTL i w sekcji Własne opcje skanowania / skrypt wklej:

 

:OTL
O4 - HKU\S-1-5-21-3516774838-738087347-2439648856-1000..\Run: [ChicaPasswordManager] "C:\Program Files (x86)\ChicaLogic\Chica Password Manager\stpass.exe" /autorunned File not found
O2:64bit: - BHO: (Java™ Plug-In 2 SSV Helper) - {DBC80044-A445-435b-BC74-9C25C1C588A9} - C:\Program Files\Java\jre6\bin\jp2ssv.dll File not found
 
:Files
C:\Users\abuser\Documents\Chica Passwords
C:\Program Files (x86)\ChicaLogic

 

Klik w Wykonaj skrypt.

 

2. Do oceny przedstaw tylko log z wynikami przetwarzania skryptu, nowy skan OTL nie jest potrzebny. Log krótki, więc wklej wprost w poście.

 

 

30 min temu włączyłem komputer i pojawił się znowu problem z internetem. wifi połączony jest z routerem lecz na przemian mam internet i go nie mam, pokazuje mi się "brak dostępu do internetu".

 

Tu niestety problemem może być avast! Pro Antivirus. Mocna ingerencja w te sfery. Sprawdź jak się zachowuje sieć po całkowitej deinstalacji (tylko to gwarantuje zniesienie wszystkich aktywności). Jeśli nadal będzie problem, załóż temat w dziale Sieci stosując się do zasad tego działu: KLIK. Umieść tam link do tutejszego tematu, by było wiadome co jest w raportach OTL i że infekcja wyleczona.

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Poniżej log

 

 

========== OTL ==========

Registry value HKEY_USERS\S-1-5-21-3516774838-738087347-2439648856-1000\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run\\ChicaPasswordManager not found.

64bit-Registry key HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Browser Helper Objects\{DBC80044-A445-435b-BC74-9C25C1C588A9}\ not found.

64bit-Registry key HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{DBC80044-A445-435b-BC74-9C25C1C588A9}\ not found.

========== FILES ==========

File\Folder C:\Users\abuser\Documents\Chica Passwords not found.

File\Folder C:\Program Files (x86)\ChicaLogic not found.

 

OTL by OldTimer - Version 3.2.69.0 log created on 02232013_180328

 

 

Jeżeli chodzi o internet to miałaś rację, była to wina avasta. Po odinstalowaniu w trybie awaryjnym bo normalnie się nie dało, przez 30 min już internet śmiga normalnie.

Odnośnik do komentarza

Użyłem skrypt raz tylko zanim mi napisałaś tego posta to usunąłem to ręcznie.

Punkt 1 i 2 wykonane. Po zrealizowaniu punktu 1 i restarcie systemu znowu mam te same problemy z internetem (naprzemiennie mam dostęp i nie mam). Nie mam pojęcia co się dzieje. Po odinstalowaniu avasta bylo w porządku teraz znowu to samo

 

Po godzinie naprzemiennego dostępu i jego braku teraz działa normalnie internet. Ciekawe jak długo

 

 

No i znowu problemy

 

http://wklej.org/id/964188/ - Ping z ostatnich kilkunastu minut

Edytowane przez xkornikx
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...