Skocz do zawartości

Błąd kernel32.dll


jozi123

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

jozi123, czy Ty widzisz gdzie zakładasz temat?! W dziale Serwis (komentarze o działaniu forum). Problemy z komputerami / systemami w całkiem innych działach. I w ogóle nie podałeś danych licząc, że wróżyć będziemy: jaki system i jaki błąd (dokładnie). Temat zostanie przeniesiony do właściwego działu Windows, gdy się dowiem o jakim Windows mowa.

Odnośnik do komentarza

a jak sie instaluje SP3? najlepierw trzeba odinstalowac SP1 czy automatycznie sie to zmieni? pytam bo ja ciemny jestem co do tych spraw

 

jeszcze jedno zapomniałem dodać "Wystąpił błąd podczas ładowania C:\WINDOWS\System32\NvMcTray/dll(NvCpl.dll) nie można odnaleźć określonego modułu"

 

i jak zrobie to co napisał admin to juz nie bedzie to wyskakiwalo?

Odnośnik do komentarza
a jak sie instaluje SP3? najlepierw trzeba odinstalowac SP1 czy automatycznie sie to zmieni? pytam bo ja ciemny jestem co do tych spraw

 

Nie. SP1 musi zostać, bo z tego co pamiętam, SP3 chyba nawet wymaga go jako podstawę do instalacji. Po prostu pobierasz z linków trzy instalatory (SP3, Agenta aktualizacji, IE8) i je uruchamiasz po kolei. Gdy je zainstalujesz, uruchamiasz Windows Update i wyszukujesz kolejne aktualizacje, a powtarzasz to tyle razy, aż skaner stwierdzi, że nic już nie ma i system aktualny.

 

 

jeszcze jedno zapomniałem dodać "Wystąpił błąd podczas ładowania C:\WINDOWS\System32\NvMcTray/dll(NvCpl.dll) nie można odnaleźć określonego modułu"

 

i jak zrobie to co napisał admin to juz nie bedzie to wyskakiwalo?

 

Nie. To sprawa nie związana. To jest błąd oprogramowania nVidia. Komunikat mówi co jest nie tak = do przeinstalowania nVidia.

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...