Skocz do zawartości

Odkurzanie kompa i pasta termoprzewodząca


vika6

Rekomendowane odpowiedzi

@picasso

W pełni popieram to co napisałaś i dziękuję za Twoją interwencję.

Tylko Twój autorytet może przerwać ten koszmar, bo moje 3 apele o powrót do tematu głównego nie były - jak widać - w stanie się przebić (post #77, zakończenie postu #94 oraz #98).

 

PS.

 

PW zostało generalnie zablokowane przez Wieśka, zgodnie z zapowiedzią, więc siłą rzeczy jedynym kanałem pozostał wątek.

Poza tym - poza jedynym postem, w którym wyłożyłam Wieśkowi to co mnie w kontaktach z nim uwiera (post #73) - wszystkie pozostałe moje off topic były TYLKO ODPOWIEDZIAMI (sprawdź !) . Mają więc charakter wtórny i - uwzględniając prawo do obrony - nieco "przymusowy".

 

Poza tym niechęć do dialogu na tym poziomie chyba wystarczająco udowodniłam aż trzykrotnie apelując o powrót do zasadniczego tematu. A że było to tak skuteczne jak zawracanie kijem Wisły - to już nie moja wina.

 

Wiesiek ze swojej strony nie kiwnął palcem, by trzymać się zasadniczego wątku. Wręcz przeciwnie - jest w pełni odpowiedzialny za powrót konfliktu i to w zupełnie ""księżycowej" formie (chodzi mi o powagę argumentów). Uczynił to niczym nie prowokowany, publikując post #93, wzmocniony dodatkowo jeszcze paszkwilem na PW.

Osobnym smaczkiem jest jeszcze fakt, że na ten atak wybrał właśnie dzień moich urodzin.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

@Bonifacy

 

Tak, znalazłam te opinie klientów o super trudnym montażu na morele.pl. Mówią tam również, że ten coolerek jest dość głośny !

To od razu mnie odstraszyło, bo ja w ogóle nie mam ochoty na wyciąganie płyty głównej. Jeżeli mam ją wyciągać to muszę wszystko porozłączać na niej. A pamiętam, że przy podłączaniu było trochę zabawy, gdyż nie wszędzie był łatwy dostęp. To właściwie tak jakby od nowa składać cały komputer !

Z drugiej jednak strony watpię, czy montaż tego akurat coolerka jest jakoś wyraźnie trudnieszy niż innych, też wymagających demontażu mobo.

Po prostu pewnie to subiektywna opinia jednego użytkownika.

 

Ja postawiłam w tym wypadku na łatwość montażu, bo wydaje mi się, że przy moim - niewyżyłowanym (nie jestem graczem) - sposobie korzystania z kompa nie muszę maksymalizować wydajności coolera. Zależy mi natomiast na jak najlepszym stosunku wydajność /cena oraz na względnej ciszy (tzn. nie chciałabym, aby wiatrak coolera był głośniejszy od wiatraków obudowy). Tyle.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...