Skocz do zawartości

Samsung NP530U3C-A05PL po ostatnim update nie uruchamia się


jakubhab

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Ponownie otwieram temat związany z moim ultrabookiem. Chodzi o Samsung NP530U3C-A05PL

 

Ultrabooka pożyczyłem koleżance, więc stwierdziłem, że to za jej sprawą był błąd.

 

 

Komputer zwróciła w dniu wczorajszym, więc postanowiłem przywrócić komputer do stanu fabrycznego (odżałowałem wszystkie dane jakie znajdowały się na dysku), zrobiłem go zupełnie na nowo... Wszystko fajnie dopóki nie ściągnęła się ostatnia paczka aktualizacji ważąca około 500 MB. Po uruchomieniu ponownym komputer w kółko wyświetla to co na filmiku... Całą noc przeleżał i tak jest przez cały czas... Macie jakieś rady ? Jak to naprawić ?! Nie będę codziennie go formatował i wgrywał ponownie, skoro po tych aktulizacjach występuje taki błąd... Jak sądzę problem leży gdzieś w software Samsunga - gryzie się z aktualizacjami Windows 8 i powstaje kłopot.. Czy ktoś spotkał się z takim problemem, co mogę zrobić ? icon_mutny.gif

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

W awaryjnym też nie uzyska dostępu (nie jestem pewien, ale chyba wywali błąd iż nie można uruchomić trybu awaryjnego z powodu trwającej instalacji lub podobny). Druga sprawa, że w Windows 8 ciężko się do Awaryjnego dostać (trzeba wywołać menu Zaawansowanego startu, co można zrobić tylko jeśli ma się drugi system obok, lub z poziomu płytki instalacyjnej).

 

Do autora: jeśli dostaniesz się do tego menu - [color-royalblue]KLIK[/color] - to wybierz opcję Odświeżenia systemu. System zostanie przeinstalowany z zachowaniem danych użytkownika, a soft Samsunga (prawdopodobnie) zostanie wywalony.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...