Skocz do zawartości

czy to dobre połączenie antywirus+inne zabezpieczenia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wczoraj zabrałem sie za lepszym zabezpieczeniem komputera miałem antyvirusa AVG od wczoraj mam już innego : Panda Cloud Antyvirus Free oraz program SpyShelter Personal Free

 

 

ściągnąłem również ZoneAlarm który wyłączyłem bo chyba nie działał poprawnie przez SpyShelter a on jest w polskiej wersji i lepiej rozumiem co blokuje i dlaczego

mam jeszcze Malwarebytes Antu-Malware do skanu komputera ale też nie jest wlączony cały czas bo nie wiem czy się nie gryzie z innymi

 

 

I tutaj mam pytanie które z tych programów mogą działać jednocześnie a może polecacie coś innego lepszego?/

 

 

Procesor Intel Pentium P6200 2,13 GHz

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Spyshelter posiada Hipsa oprócz modułu anty keylogger, a ZoneAlarm również monitor systemu posiada więc być może się gryzą. Darmowy Malwarebytes nie ma ochrony real time, chyba tylko 2 tygodnie na okres triala, później wygasa, ja bym zostawił. Skan na jakiś czas profilaktyczny nie zaszkodzi . Spyshelter jest dobry, też bym zostawił. Panda to dobry Av działający w chmurze , więc nie ma co wyrzucać . Dodałbym tylko Keyscramblera Personal, jest za darmo, szyfruje wybijane przez nas znaki, więc jakby nawet jakiś trojan/keylogger się zagnieździł to haseł Twoich nie odczyta. I w sumie zestaw lekki.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...