Skocz do zawartości

Wirtualny dysk i obraz płyty [Deamon Tools Pro Advanced]


Shizuma

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z programem do tworzenia wirtualnych napędów. Chcę zainstalować grę, do której niezbędne jest wykonanie obrazu płyty. Próbowałam zainstalować wersję Daemon Tools Pro Advanced (chcąc ominąć zabezpieczenie, wczytałam wtedy jakieś klucze do systemu, które były w folderze z wersją instalacyjną). Niestety, program nie zadziałał. Teraz nie mogę zainstalować nawet licencji testowej, bo program nie może zweryfikować jej w sieci (podejrzewam, że to właśnie przez te klucze).

Ostatecznie utknęłam więc jeszcze przed próbą instalacji gry.

PS. Jeśli nie udałoby się z tym programem, to może możecie polecić jakiś inny, który działałby na 64-bitowym Windows 7 i utworzył wirtualny dysk IDE?

Albo ktoś może instalował Wiedźmina, tworząc obraz płyty? (;

Extras.Txt

OTL.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
  • 2 tygodnie później...

W maliny wpuszczacie. Ten wpis w OTL nie wymaga żadnej interwencji:

 

O1 HOSTS File: ([2009/06/10 22:00:26 | 000,000,824 | ---- | M]) - C:\Windows\SysNative\drivers\etc\hosts

 

W pliku brak niedomyślnych wpisów. Zadanie resetu pliku to błędne koło.

 

 

W logu OTL nie widać podglądu pliku HOSTS, więc nie wiadomo co tam faktycznie masz

 

Wiadomo. Macie wszystkie dane: wagę pliku, datę modyfikacji oraz zawartość. OTL nie pokazuje zawartości, ale paradoksalnie to mówi o tym jaka jest: postać domyślna na Windows 7, czyli wszystkie wpisy nieczynne, skomentowane znakiem #. Skan OTL pokazuje tylko wpisy aktywne. Nieaktywne nie mają żadnego znaczenia.

 

 

Shizuma

 

Próbowałam zainstalować wersję Daemon Tools Pro Advanced (chcąc ominąć zabezpieczenie, wczytałam wtedy jakieś klucze do systemu, które były w folderze z wersją instalacyjną).

 

Jakie klucze? Pokaż co to było.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...