Skocz do zawartości

Zawieszanie


sk8teusz

Rekomendowane odpowiedzi

Laptop się zawiesza, na początku gdy korzystałem z internetu, lub jakaś gra wymagała dostępu do internetu a gra dużo bardziej wymagajaca offline nie powodowała zawieszenia sie laptopa, co mam na myśli mówiąc zawieszanie, chodzi o to, że nic nie da się zrobić, trzeba wyjąć baterię lub wyłączyć od zasialania, wracając, "na początku", potem wyłączylem w msconfig>> uruchamianie pare aplikacji, pomogło na 2 tygodnie, problem wrócił, przywróciłem system od nowa z dwóch dysków przy pomocy partycji recovery. Pomogło na tydzień. Problem wrócił teraz. Laptop dzisiaj zawieszał sie nie przeciętnie, 2min po starcie systemu i "koniec", pobrałem HD TUNE nie wiem jakim cudem ale po paru zawieszeniach w końcu chyba zdązy przeskanować, już skanuje ponad 2h, ponad 75% dysku zeskanowanego 0 bad sectorów.

Logi z Hijackthis, moim zdaniem ( w ogóle sie na tym nie znam ) nic tam dziwnego nie było, z 5 znaków zapytania 0 "ixów".

Mam wykonać logi z OLT i wrzucic na forum ?

 

Z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

W przypadku gdy nie moge wykonać skanu OTL'em, powód: zawiesza się to uruchomić system w trybie awaryjnym/ awaryjny bez dostępu do internetu ?

Jestem w tych sprawach laikiem i pamiętam, że jak kiedyś uruchomiłem w mojej starej toshibie tryba awaryjny to nie potrafiłem z niego wyjść. Nie będę miał tego typu problemów ?

W przypadku gdy laptop się zawiesił a się skanowało, nie będę miał pliku extras przy następnym skanie ?

Odnośnik do komentarza

Usunąłem Web Storage, laptop zawiesza się nadal.

Z tematem się zapoznałem.

Co do tych Live mensh też tego sporo w dodaj/usuń mam, ale nie wiem od czego to jest, jeżeli jest to coś związanem z pakietem Microsoft - word, pp, itd. to nie za bardzo bym się chciał tego pozbywać.

Swoją drogą czemu ASUS "pakuje" tyle "syfu" do laptopa przez co laptop się zawiesza ? Tym bardziej, że nie jest to jeden przypadek, sądząc po w/w przypadku jak i moim.

Proszę o szybką pomoc, bo już dobry miesiąc z tym walczę, laptop jest na gwarancji, mogłem go oddać, żeby naprawili, ale sądziłem, że szybciej załatwię to z pomocą google i nie będe musiał czekać na laptopa z 3 tygodnie i w takim wypadku teraz oddać i znowu czekać to flustrujące :(.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...