Skocz do zawartości

Długie uruchanianie sys. i zawieszanie


shark

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z laptopem

 

Windows 7

Pamięć 3GB

dual-core 2.10Ghz

 

Otoż jak widać problem dotyczy zawieszania sie systemu,programów i wszystkiego co mozliwe. Samo uruchomienie systemu zajmuje okolo 45min gdzie i tak po okolo 15min znow system "staje ością-zawiesz wszystko i się".

 

prosił bym o jakaś pomoc sugestie.

 

http://speedy.sh/6QeeN/Dziennik-app-sys.rar

 

 

http://speedy.sh/Pu22n/raport.html

AutoRuns.txt

Extras.Txt

OTL.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Niestety robilem jak jest napisane w pkt 2

 

2. Dla systemów 64-bit uruchom cmd jako administrator i ustaw Stack Walking poleceniem:

 

 

REG ADD "HKLM\System\CurrentControlSet\Control\Session Manager\Memory Management" -v DisablePagingExecutive -d 0x1 -t REG_DWORD -f

 

i uruchom ponownie komputer.

 

i od godziny mam biały ekran po zalogowaniu sie na profil

Odnośnik do komentarza
W trybie awaryjnym również?

 

tak w trybie awaryjnym tez jest tak samo.

 

Coś się zmieniło? Ta zmiana w rejestrze nie powinna mieć takich konsekwencji, ale jeśli dalej masz problem, to powróć do domyślnych ustawień, czyli wykonaj polecenie z kroku 9.

 

nie mam jak tego zrobic bo nic mi sie nie wyswietla czekalem 3h i nic ekran bialy byl

 

teraz zrobiłe "f8>>przywroc ostatnie działajace ustawienia(czy jakos tak)" moze sie odpali windows :/

Odnośnik do komentarza
Nie działa kombinacja Ctrl+Alt+Delete? Jeśli nie to spróbuj przywrócić ostatnie działające ustawienia lub użyj przywracania systemu(F8>Napraw komputer).

 

wpadlem na ten sam pomysl z naprawa komputera

1 zrobilem test błędów - błędów brak

2 zrobiłem test pamieci - nic raczej nie wynalazl bo nie odstalem zadnej informacji o bledach a jedynie pokazal sie logowanie do profilu.

3 po zalogowaniu sie na profil znow czarny ekran i jedynie myszka jest widoczna.

4 zrobilem jak zasugerowales alt+del+ctrl i dostalem informacje "niepowidzienie wyświetlania opcji zabezpieczen. proces logowania nie moze wyswietlic opcji zabezpieczen i logowania po niecisnieciu ctrl+alt+del. jesli system oepracyjny nie odpowiada nacisnij ESC lub uruchom komp ponownie przy pomocy przycisku zasilania"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...