Skocz do zawartości

Aero Glass wyłącza się


arturo91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Otóż mam taki dziwny problem. Bardzo często funkcja Aero Glass w windows 7 wyłącza się na doslownie 1-2 minuty i po tym czasie znów się włącza. Nie mam pojęcia z czym moze byc problem.... Podejrzewam ze to przez gg nowe , poniewaz czesto tez po tym zdarzeniu włacza sie komunikat GG Network informujacy o błedzie aplikacji. Jak mogę się upewnic co jest przyczyną :)

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Witam :) Przerzuciłem się na komunikator WTW i wygląda całkiem nieźle. Tylko mam mały problem... Nie za bardzo wiem jak zaktualizowac listę kontaktów :( Mam juz część kontaktów zaimportowaną ale w ostatnim czasie dodałem kilka kontaktów gg i nie mam ich na liscie w komunikatorze WTW. Proszę o pomoc.

 

PS. Kiedy bedzie mozna pobrac wtyczki typu dzwięki, emotki :D

Odnośnik do komentarza
Mam juz część kontaktów zaimportowaną ale w ostatnim czasie dodałem kilka kontaktów gg i nie mam ich na liscie w komunikatorze WTW.

 

W jaki sposób importowałeś kontakty?

 

 

PS. Kiedy bedzie mozna pobrac wtyczki typu dzwięki, emotki

 

Strona http://wtw.adrian-007.eu/ rzeczywiście nie uruchamia się i trzeba poczekać. Aczkolwiek roboczo można z załączników na forum ściągnąć te wtyczki:

- Sounds (przedostatni post): KLIK

- Emots (post numer 5): KLIK

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...