Skocz do zawartości

Wirusy policyjne


Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

rafiksq, nie dręcz mnie na PW. Ja nie reaguję w ogóle na prośby przez PW (mam to w profilu zaznaczone) i przetwarzam temat gdy jestem + mam czas.

 

1. Uruchom OTL i w sekcji Własne opcje skanowania / skrypt wklej:

 

:Files
C:\Users\Jacek\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup\runctf.lnk
C:\Users\Jacek\wgsdgsdgdsgsd.exe
C:\ProgramData\dsgsdgdsgdsgw.js
C:\ProgramData\dsgsdgdsgdsgw.pad
C:\Users\Jacek\AppData\Local\Temp*.html
 
:OTL
IE - HKU\S-1-5-21-1253944163-1230659350-31055963-1000\..\URLSearchHook: {88c7f2aa-f93f-432c-8f0e-b7d85967a527} - No CLSID value found
 
:Commands
[emptytemp]

 

Adnotacja dla innych czytających: skrypt unikatowy - dopasowany tylko i wyłącznie pod ten system, proszę nie stosować na swoich systemach.

 

Klik w Wykonaj skrypt. Zatwierdź restart systemu. Opuść Tryb awaryjny, system zostanie odblokowany.

 

2. Odinstaluj zbędne niepełnosprawne skanery McAfee Security Scan Plus, Norton Security Scan. Pewnie to były instalacje sponsorowane.

 

3. Zrób nowy log OTL z opcji Skanuj (już bez Extras).

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

I do uzupełniania wypowiedzi, gdy nikt jeszcze nie odpisał, służy opcją Edytuj. Posty powyżej skleiłam.

 

Zadania wykonane, kończ sprawy:

 

1. Nie odinstalowałeś McAfee Security Scan Plus i Norton Security Scan. Ponadto, teraz przesadziłeś i do pakietu McAfee doinstalowałeś Avast, albo albo, a nie oba wspólnie.

 

2. W OTL uruchom Sprzątanie. Przez SHIFT+DEL skasuj folder C:\Windows\erdnt.

 

3. Wyczyść foldery Przywracania systemu: KLIK.

 

4. Porównaj co wymaga aktualizacji: KLIK.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...