Skocz do zawartości

Kis 09/10/11 na allegro za 15 zł - co tak tanio + pare pytań


Rekomendowane odpowiedzi

Siema

znalazłem na allegro bardzo fajną ofertę Kasperskiego na rok za zaledwie 15 zł

 

Jest on w wersji box ale angielskiej no i mam pytanko : Czy będzie można go zaktywować w polskiej wersji programu ? czy zmuszony będę używać angielskiej ?

oraz jak bym formatował system albo wymienił procka i płytę główna to bym go potem normalnie znowu zaktywował? czy nie dodadzą go do czarnej listy po tym ? bo mam w planach kupić za 2 mies nowego proca i płytę główną a Kasperskiego teraz bo chce mieć legalnego :-)

a tak propo to czemu tak tanio to sprzedają ? gdzieś to można kupić jeszcze taniej ?

 

a to link do tej aukcji : http://allegro.pl/kaspersky-internet-security-2009-2011-1-pc-1-rok-i1242402397.html

 

brać czy lepiej nie?

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Ja proponuję Ci tą wersję:

 

http://www.tech.wp.pl/antywirus.html

 

Osobiście jej używam, jest ona legalna, jedynie dla osób z polski.

 

Aktualizacje, pełne skany + bazy.

 

Oczywiście możesz teraz używać tej 90-dniowej wersji, a później wziąć sobie tego Box'a, ale jak wolisz. :)

 

Ja z mojego Kaspersky'iego jestem zadowolony. :lol:

 

+ jest to, że darmowa. :P

Odnośnik do komentarza

ziomus - może na początek kup sobie słownik języka polskiego, bo kaleczysz go jak mało kto. Tego co wypisujesz czytać się nie da, ortograficznie, gramatycznie i składniowo piszesz jak 5-cio latek. W ten sposób pisząc to na forum onetu się nadajesz.

Przepraszam pozostałych za offtop, ale to jest forum publiczne a starają się to czytać ludzie.

Odnośnik do komentarza

Kontroli własnego sumienia, które zostało nabite w butelkę. ;) Zresztą nie o to chodzi.

 

Mówiąc poważnie - sprzedaż takich rzeczy nie jest legalna i ja osobiście bym czegoś takiego nigdy nie kupił (wyjaśnia się więc kwestia ceny).

 

Co do tego skąd: takie wersje "not for resale" dostają np. pracownicy firm, dziennikarze do recenzji lub są używane do celów promocyjnych.

Odnośnik do komentarza

Policja...bez nakazu prokuratorskiego nie ma prawa wejść do Twojego domu...no chyba,że ich sam ładnie zaprosisz :lol:

A żaden prokurator nie wyda nakazu z powodu takich dupereli nawet jeżeli miałbyś zainstalowane 100 lewych KIS-ów

Przestudiuj sobie art. 217 § 1 i art art. 220 § 1 Ustawy z dnia 6 czerwca 1997 r. Kodeks postępowania karnego (Dz. U. z dnia 4 sierpnia 1997 r.) to może dojdziesz do innego wniosku.

A że to duperele to insza inszość.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...